Dominic Monaghan

Dominic Monaghan urodził się 8 grudnia 1976 w Berlinie (Niemcy). W oglądać "Gwiezdne wojny", aby następnie nieco Dominika 9 lat miał pasja do kina. On i jego rodzina opuścili Niemcy w 1988 r., w Manchesterze w Anglii. Na Akwinu College, studiował literatury angielskiej, geografii i teatru. On uczestniczy w części posiadanych przez szkoły i dostrzeżone przez agenta, który wpisuje do obsady serii "Hetty Wainthropp" test przechodzi on. Dominika pozostanie na małym ekranie przez cztery sezony. Następnie podróżuje poprzez filmowanie widzimy w "Monsignor Renard" w 1999 i "To jest osobista: The Hunt dla Yorkshire Ripper" w 2000 roku. Tymczasem on auditioned do roli hobby w "Władcy Pierścieni", a jego talent przyciągnął ponownie dyrektorów, cute Dominic staje się mały Meriadoc Brandebouc, jeden z głównych bohaterów z trylogii.
Od tego czasu jego fani byli szczęście wystarczy, aby zobaczyć w filmie "An Insomniac's Nightmare", "czarnogiełdziarz", "The purifiers" lub "Shooting Livien". Jest od 2004 r. jeden z bohaterów (Charlie Pace) z genialną serii "Lost The Missing". Również namiętnością piśmie, że współpraca napisał scenariusz z kolegą zastrzelenia Billy Boyd (Pippin w "Władcy Pierścieni"). W 2009 r. był jednym z tłumaczy w filmie "X-Men Origins: Wolverine", przed powrotem do Rzymu w 2010 jego "Lost" dla szóstego i końcowy sezonu serii.

Dominic Monaghan Biographie auf Deutsch - Dominic Monaghan Biography in English - Dominic Monaghan Biografía en español - Dominic Monaghan Biografia in italiano - Dominic Monaghan Biographie en Français - Dominic Monaghan Greek Biography - Dominic Monaghan Biografie in het Nederlands - Dominic Monaghan Biografia em Português - Dominic Monaghan Biografia w jezyku polskim - Dominic Monaghan Biography in Russian