Kylie Minogue

Kylie Minogue urodziła się w dniu 28. maja 1968 w Melbourne, Australia. W wieku jedenastu lat, ona spędziła pierwsze audition i wylądował swoją pierwszą rolę w australijskich serialach telewizyjnych, "The Sullivans" i wychodzi z Sitcom "Skyways". Na 17, opuściła szkołę, aby poświęcić się pracy w pełnym wymiarze czasu aktorka. Jest on następnie oddać Charlene w serii "Sąsiedzi", najbardziej znanych serii australijskiej telewizji. Dzięki tej roli, ona zdobyła liczne nagrody, które daje mu ogromną popularność w swym kraju i Anglii.
By 1987, surfing na fali sukcesu, Kylie Rubs w przemyśle muzycznym z debiutanckim albumem Kylie. Ten album jest serią rury: "Byłbym szczęśliwy, tak", "Do poruszania się" lub "nie wiem dlaczego." Nawet jeśli zawodu aktorka nadal zainteresowany, Kylie znaleźć swoją drogę przez dmuchanie na wykresy na całym świecie. Ale nadal grać w kilku filmach. W 1991 roku, to zmiany z rejestru odmian, do tańca, który spowalnia jego międzynarodowej kariery. Jednak niektóre utwory był olbrzymi sukces ( "gdy Wild Roses Grow", duecie z Nick Cave, itp.) W 1999 roku, Kylie podpisze nowy kontrakt z etykietą parlophone zorganizowanie powrocie z albumu "Light Years" i 2001 r. "Gorączka", że wraz z singlem "Can't Get You Out of My Head" to powrót do czołówce arenie międzynarodowej. Album sześć milionów sprzedanych egzemplarzy.
W 2003 r. ponownie najechali częstotliwości radiowych i telewizyjnych na świecie z jego nowego albumu "Body Language". Niestety, piękne jest dotknięte chorobą wkrótce po (2005) i musi przenieść mediów do walki z rakiem piersi.
Fenomen międzynarodowych Kylie Minogue i kobiet na świecie najbardziej popularne, brała udział w 2006 r. do uruchomienia szeregu odzieży H & M i stworzenie perfum (Darling). Muzycznie, nie było do końca 2007 roku, aby znaleźć nową Kylie album zdecydowanie tańca: "X". Promocja tego albumu jest w dużym stopniu we Francji, gdzie Kylie jest patronem telewizyjnych show Star Academy 7. Prawdziwy powrót do wygranej australijskiej piękności kontynuuje ścieżkę w 2009 r., opuszczając swój jedenasty studyjny album "Boombox".

Kylie Minogue Biographie auf Deutsch - Kylie Minogue Biography in English - Kylie Minogue Biografía en español - Kylie Minogue Biografia in italiano - Kylie Minogue Biographie en Français - Kylie Minogue Greek Biography - Kylie Minogue Biografie in het Nederlands - Kylie Minogue Biografia em Português - Kylie Minogue Biografia w jezyku polskim - Kylie Minogue Biography in Russian