Julian Mc Mahon

Julian McMahon urodził się 27 lipca 1968 w Sydney, Australia. Duża ciemnobrązowy jest drugie dziecko Sir William McMahon, byłym premierem Australii. Przed rozpoczęciem jego długą karierę jako aktor, piękne Julian studiował prawo na Uniwersytecie w Sydney, ale po pierwszym roku żyjący na przynajmniej nudne on rozpoczął karierę modelowania. W 1987 roku paraded na całym świecie, przez Los Angeles, Nowym Jorku i Rzymie, Paryżu i Mediolanie ... To staje się dumać o markę jeansów i pojawia się w wielu reklamach. Jest i jest oferowane miejsce w serii "Dynasty". Po 18 miesięcy pracowali nad tym Sitcom, opuszcza ją dla innej "Home and Away", którzy będą wiedzieć więcej.
W 1992 roku zajmuje wiodącą rolę w "mokre i Wild Summer", a następnie przeniósł się do Los Angeles, aby dopełnić wszystkich swoich projektów. Grał w wielu częściach i filmów, jak "Inny świat" (1994), "Magenta" (1996), między innymi i wydaje się oddawać "Profiler". Wielki aktor, wielki wszystko zobowiązuje się on, kontynuował jego dążenie do chwały i zakończy się z łatwością. The Demon Cole w "Charmed" seduces mężczyzn i kobiet, ale przede wszystkim charyzma jest Christian Troy w "Nip / Tuck", który ma wpływ na publiczne i go symbolem seksu, aż do serii w 2009 roku.
Między filmowania, Julian surfingu, gotowanie ... On kocha baseball, piłkę nożną i koszykówkę i zbierania klasycznych książek.
Na płaszczyźnie osobistej, był żonaty dwa lata do Brooke Burns, w której był dzieckiem, a następnie poślubił Danni Minogue dniu 2 stycznia 1994, ale para nie bierze rozwodzących dawno w 1995 roku.

Julian McMahon Biographie auf Deutsch - Julian McMahon Biography in English - Julian McMahon Biografía en español - Julian McMahon Biografia in italiano - Julian McMahon Biographie en Français - Julian McMahon Greek Biography - Julian McMahon Biografie in het Nederlands - Julian McMahon Biografia em Português - Julian McMahon Biografia w jezyku polskim - Julian McMahon Biography in Russian