Jesse Mc Cartney

Jesse McCartney urodził się 9 kwietnia 1987 w Nowym Jorku (USA). On dorastał w skrzydła teatrów, gdzie towarzyszy jego rodzice aktorów i śpiewaków. Wkrótce marzenia on również na tablicach, jego marzenie spełni się, gdy zostaje zatrudniony do odegrania w musicalu. Po kilku latach spędzonych na zarządach Broadway, Jesse McCartney jest w kierunku staje się telewizja Adam Chandler w serii "All My Children". To nie pozostawia tak długo, jak długo świat muzyki, gdyż uczestniczy w grupach "Sugar Beats" i "Dream Street".
W 2004 r. wstąpił do oddania w serii "Summerland" i planuje rozpocząć na dużym ekranie. Tymczasem, piękne dziecko wyjeżdża na solową muzykę w 2006 album zdecydowanie pop-soul "Beautiful Soul". Jego fizyczne szkodników nie umniejsza jego talentu i jego muzykę spełnia piękny sukces. W 2008 r., Jesse McCartney wydała jego trzeciego albumu "Odjazd", nie porzucają pracę tak długo, jak aktor od 2006 roku dokonała kilku pojawienie się na ekranie w "Hannah Montana" czy spełnia on Miley Cyrus kogo spadła madly in love.

Jesse McCartney Biographie auf Deutsch - Jesse McCartney Biography in English - Jesse McCartney Biografía en español - Jesse McCartney Biografia in italiano - Jesse McCartney Biographie en Français - Jesse McCartney Greek Biography - Jesse McCartney Biografie in het Nederlands - Jesse McCartney Biografia em Português - Jesse McCartney Biografia w jezyku polskim - Jesse McCartney Biography in Russian