Benoît Magimel

Benoît Magimel urodził się 11 maja 1974 w Paryżu z pielęgniarką matki i ojca bankowego pracownika. Jest to w 13 roku, że niewiele Prodigy wylądował pierwszy jego roli w kultowym filmie "La Vie est un Long Fleuve Tranquille". Wtedy to budzi w nim pewien entuzjazm do kina, postanowił poświęcić się temu, co stałoby się dla niego powołanie, że z aktorem. Odgrywa ona następujące role nastolatków, niestety nieznany opinii publicznej, następnie liczne występy w telewizji filmów telewizyjnych takich jak "Les Enfants de Lascaux", Mauritius Bunio, "Bracia fałsz", Vincenta Martorana lub w "Włoski technik, Marcel Bluwal lub" Long Course "złożył Alain taśma zostanie jego ostatecznym TV dla małych ekranie w 1995 roku. W tym samym roku fani Benedykta znaleźć w "The Only Girl", w którym grał do chłopaka z Virginie Ledoyen.
Jego piękne oblicze, z dziecinna, będzie dochodzić rolę młodego polskiego filmu de Florent Emilio Siri "A Moment of Silence". Każda inna osoba, w żadnym innym filmie ( "Les Enfants Du Siécle"), w którym gra Alfred de Musset obok Juliette Binoche i George Sand.
W 2000 r. genialny aktor jest zdeterminowana, aby znaleźć miejsce, w samym sercu francuskiej kina, a następnie znaleźć plakat "Le Roi Danse", "Lisa" i "Według Mateusza". Ten sam rok, Juliette Binoche daje mu mała dziewczynka, para Francja najbardziej ekscytujących powołuje Hannah.
Po wielu latach pracy, aktor anielski twarzy wreszcie nagradzane, zdobył Palme w 2001 r. dla najlepszego aktora na festiwalu w Cannes za jego występ w "Pianista". Steals od sukcesu do sukcesu, jak w "Les Chevaliers du Ciel" w 2005 r. czy "The Girl Cut In Two" w 2007 i 2009/10 będzie można oglądać w "The Advocate" i "stałe" i przynajmniej czterech innych filmów.

Benoit Magimel Biographie auf Deutsch - Benoit Magimel Biography in English - Benoit Magimel Biografía en español - Benoit Magimel Biografia in italiano - Benoit Magimel Biographie en Français - Benoit Magimel Greek Biography - Benoit Magimel Biografie in het Nederlands - Benoit Magimel Biografia em Português - Benoit Magimel Biografia w jezyku polskim - Benoit Magimel Biography in Russian