Frédéric Lerner

Frédéric Lerner urodził się w dniu 21 grudnia 1972 roku w Paryżu (Francja). Studiował więcej commerce należy do jego rodziców przez zazdrość i BTS w jego kieszeni, że porzucił wszystko, aby poświęcić się muzyce. Samoukiem, młody kompozytor autor interpretuje się szybko w środku. Rejestr firmy i wynajętych Lerner Frederick dokonał zerwania we francuskich muzycznego krajobrazu w 2001 roku swój pierwszy album "Dnia Stron". Głębokość jego liryki i melodie efektywnej wpływać na społeczeństwo, że Fryderyk spotka cały rok 2002, solo lub w pierwszej części znanego artysty (De Palmas, Noe, itp.) ..
Do jego drugiej płyty, "Be Free" w 2003 r., Frédéric pozostaje wierna swoim stylu jak niektórzy blisko, że Jean Jacques Goldman. Po roku wydać na drogi, Frédéric Lerner pojawia się czas pracy w swoim trzecim filmie "Ca Pass lub złamać" została wydana w 2007 r., które w 11 utworów, zarządza on jeszcze raz, aby przenieść nas z jego pism i Jego muzyka.

Frédéric Lerner Biographie auf Deutsch - Frédéric Lerner Biography in English - Frédéric Lerner Biografía en español - Frédéric Lerner Biografia in italiano - Frédéric Lerner Biographie en Français - Frédéric Lerner Greek Biography - Frédéric Lerner Biografie in het Nederlands - Frédéric Lerner Biografia em Português - Frédéric Lerner Biografia w jezyku polskim - Frédéric Lerner Biography in Russian