Matt LeBlanc

Matt LeBlanc urodził się 25 lipca 1967 w Newton, Massachusetts. Postanowił w wieku 8 lat kariery w Motorsport, ale wypadku samochodowym monituje go do opuszczenia tego marzenia. Ponadto, matka chce ją Matti kontynuować studia, w końcu on zatem posłuchać włoskiego mama i dostaje kilka lat później dyplom w ciesielskie.
Ale Matt jest stracone, stać się cieśla, co nie jest oczekiwane. Przyjaciel następnie poinformowała go, aby spróbować szczęścia w jego modelowania. On uważa ten pomysł i wyjechał do Nowego Jorku. Gwarancji sukcesu, uroczą włoski czarodziej i wściekłość w NYC, w wielu pokazały społecznej, takich jak Heinz Ketchup, lub Levis i Coca Cola. Po debiucie na małym ekranie jako ślepe publikacji, a następnie zaczął w teatrze, a potem w like sitcoms "TV 101", "Top of the Head", "Tylko dziesięć z nami" i wreszcie pojawia się w Film tv "Cokolwiek by przetrwać."
Ale w gry Joey Tribbiani, A prostolinijny i zaangażowanie młodego człowieka w serii "Przyjaciele" Matt wygrał superstar, że status. Oprócz swoich rówieśników wspaniałą grę, Matt gra jak szalony i mało znany jest na całym świecie. Jego kariera jest w ciągu kilku lat na górę góry. Wielu producentów i reżyserów zażądał, pojawi się ona w filmie "The Killing Box", "wygląda" włoski "i" Lost in Space ". Jednak prawdziwym miejscem tego pięknego włoskiego jest oczywiście na małym ekranie. Jednak daleko jej publiczne nowa seria "Joey", która przybiera charakter "Przyjaciele" i po dwóch sezonach (2004/05) skreśla się w sitcom. Ponieważ Matt LeBlanc w kłopoty, aby dać nowy impuls do swojej kariery.

Matt Leblanc Biographie auf Deutsch - Matt Leblanc Biography in English - Matt Leblanc Biografía en español - Matt Leblanc Biografia in italiano - Matt Leblanc Biographie en Français - Matt Leblanc Greek Biography - Matt Leblanc Biografie in het Nederlands - Matt Leblanc Biografia em Português - Matt Leblanc Biografia w jezyku polskim - Matt Leblanc Biography in Russian