Bernard Lavilliers

Bernard Lavilliers, którego prawdziwe nazwisko Ouillon Bernard, urodził się w dniu 7 października 1946 w Saint Etienne pracownik ojciec i matka nauczyciel. Kruche i chore dziecko, jego rodzina przeniosła się do kampanii dla jego dobrobytu, przed powrotem do miasta, aby między Bernard College, gdzie nie jest sumienny uczeń. Jako nastolatek, on praktykował boks, po badaniach Turner metali i pragnie jako piosenkarka. Było wokół tego czasu, że uczestniczy w jej pierwszym pokazuje.
W 1965 r., zmęczony jej statusu jako pracownika, wyjechał do Brazylii i wchodzi w miłości z tropikalne rytmy znak, że jego muzykę później. Powrót we Francji uważa się, buntowniczy i spędził rok w twierdzy w Metz. Na wyjściu, wyjechał do Paryża i wykonywane w kabaretów. W 1968 roku nagrał swój pierwszy album i śpiewa w okupowanych fabrykach. W 1972 i 1975 r. lewo dwóch innych albumu, że spotkanie skromny sukces, ale w 1976 roku, jego stan jest sztandarowym uznane kiedy wreszcie wydała album "The Barbarian". Bernard tłum Olympia i dużych francuskich zwiedzanie przyciąga tłumy masowe. Jego obraz na poszukiwacza przygód i rebeliantów seduces publicznej, która wnosi. Między albumów i wycieczki, Bernard Lavilliers jest przeciągnięty na kilka lat jego Santiage na całym świecie, aby zgłosić w każdym przypadku, gdy nowe niespodzianki. Po "mapy drogowej" w 2004 r. było z "Saturday Night w Bejrucie w 2008 r., które określa jego pustaków naszych uszach słowa, że nigdy nie dostać zmęczeni słuchania.

Bernard Lavilliers Biographie auf Deutsch - Bernard Lavilliers Biography in English - Bernard Lavilliers Biografía en español - Bernard Lavilliers Biografia in italiano - Bernard Lavilliers Biographie en Français - Bernard Lavilliers Greek Biography - Bernard Lavilliers Biografie in het Nederlands - Bernard Lavilliers Biografia em Português - Bernard Lavilliers Biografia w jezyku polskim - Bernard Lavilliers Biography in Russian