Catherine Lara

Catherine Lara, którego prawdziwe nazwisko Catherine Bodet, urodził się 29 maja 1945 w Poissy (Francja). Ona nauki na skrzypcach rozpoczął w wieku pięciu lat i odkrył prawdziwą pasję do tego instrumentu. Absolwent Konserwatorium w Wersalu w 1958 roku kontynuował studia w Conservatoire National de Paris, gdzie została wydana w 1966 roku z pierwszą nagrodę za muzykę kameralną. Wystarczy ukończył, że powstały jego pierwsze orkiestrę do muzyki kameralnej, Les Musiciens de Paris. W początku lat siedemdziesiątych, to daje nowy kierunek swojej kariery poprzez tworzenie Kwartetu Lara towarzyszących śpiewaków jak Nougaro, Françoise Hardy i Nana MOUSKOURI. Poznaj tych artystów chcemy go nagrać własną kompozycje w 1972 r., Catherine Lara, wydała swój pierwszy album: "Ad libitum".
W latach siedemdziesiątych, to powie jego stylu rock coraz więcej, aby osiągnąć w 1979 roku z albumu "Coup D'Feel" do albumu "Diamonds From rocker. Catherine Lara staje się piosenkarka incontournable wczesnych lat osiemdziesiątych i jest wynagradzany z Victoire de la Musique w kategorii Najlepsza Aktorka w 1986 roku za album "Night Magic". Po uwolnieniu ośmiu albumów w latach osiemdziesiątych, Catherine Lara jest rzadsze w przyszłości. Jednak to nie opuszcza scenę, ponieważ aktywnie uczestniczy w stowarzyszeniach "Les Restos Du Heart", "Sidaction" i "Sol En Si. Te ostatnie dwa stowarzyszenia pozwalają mu ubiegać się o jego homoseksualizmu. Każda nowa płyta Catherine Lara spotyka się z hitów jak "Aral" w 2000 r. lub później "Pass Me The Sky", w którym nadal jest ważnym miejscem na skrzypcach.

Catherine Lara Biographie auf Deutsch - Catherine Lara Biography in English - Catherine Lara Biografía en español - Catherine Lara Biografia in italiano - Catherine Lara Biographie en Français - Catherine Lara Greek Biography - Catherine Lara Biografie in het Nederlands - Catherine Lara Biografia em Português - Catherine Lara Biografia w jezyku polskim - Catherine Lara Biography in Russian