Serge Lama

Serge Lama, którego prawdziwe nazwisko Chauvier Serge, urodził dzien 11 Luty 1943 w Bordeaux. Jego ojcem jest piosenkarz, który cieszy się dobrą reputacją lokalnie, ale nie był w stanie wniknąć i zdecyduje, aby położyć kres tej działalności nadzieję, że piosenkarz, aby zobaczyć jego syn dzień przejęcia. We wczesnych lat 60-tych, Serge napisał swoje pierwsze utwory i jest małym konserwatorium Mireille. On śpiewa w Paryżu kabaretów i szybko kute solidną reputację, która pozwala mu na opuszczenie jego pierwsze 45 tours w 1964 roku. W 1965 r., ciężkiego wypadku samochodowego tylko złamać jego tempa, a nawet musi walczyć o miesiącach i miesięcy do odzyskania swojej autonomii.
Wrócił na podium w 1967 roku tytuł nagrania, że Francja jest "The Red Balloon" i wydała swój pierwszy album w roku następnym. W latach 70. i to nie ulega Lamy rur i koncertów przed publicznością pokonały. We wczesnych 80., Serge rozpoczyna nowe wyzwanie pisząc o musicalu Napoleona. Sukces jest ogromny, ale Serge jest więźniem tej roli i innych produktów przejść niezauważona aż do roku 2001. Tego roku, album "Arkusz" daje nowe życie w karierze tego wielkiego męża piosenki i śmiech francuski piorunujący głosem przytłaczający. Od tamtej pory, Serge Lama cztery albumy "Jeden dzień, A Life", Pluri ((one)) "," Accordéonissi-Words "i" Age of Horyzonty "dla przyjemności jego fanów.

Serge Lama Biographie auf Deutsch - Serge Lama Biography in English - Serge Lama Biografía en español - Serge Lama Biografia in italiano - Serge Lama Biographie en Français - Serge Lama Greek Biography - Serge Lama Biografie in het Nederlands - Serge Lama Biografia em Português - Serge Lama Biografia w jezyku polskim - Serge Lama Biography in Russian