Lacuna Coil

Lacuna Coil to grupa utworzona w 1996 r. w Mediolanie (Włochy) pierwszy wezwał do snu w prawym następnie Ethereal przed jej ostatecznym wyborze nazwy. Członków-założycieli grupy są Cristina Scabbia (ur. 6 czerwca 1972) na wokalu, Andrea Ferro śpiewu i Marco Coti želáte na bas i 1999 r., grupa przyjęła szkolenia wiemy, że w dniu dzisiejszym wraz z nadejściem Marco Biazzi na gitarze), Cristiano Migliore na gitarze i Cristiano Mozzate na perkusji.
W 1998 r. ich muzyki w dużej mierze inspirowany przez gotycki umożliwia przemieszczanie grupy do podpisania umowy ze spółką nagrać i pozostawić w następstwie to pierwszy album. Ich gothic symphonic metal natychmiast captivated publicznych i pozwala na grupy, które mają być wywiezione poza Włochy i grupę stanowi pierwsze części znanych grup w całej Europie. Ich album "Comalies" w 2002 roku mianem sukces przez krytyków i publiczności trzyma prośbą. Musimy poczekać do roku 2006, aby znaleźć grupy, w wydaniu "Kod Karma" uderzył poważny cios i dostarcza magiczną opus w którym krystaliczny głos Cristina szorstkie i Andrea są doskonale budowania wartości przez krótkie kompozycje ale skuteczne i chwytliwe linie bass guitar nasyconych.

Lacuna Coil Biographie auf Deutsch - Lacuna Coil Biography in English - Lacuna Coil Biografía en español - Lacuna Coil Biografia in italiano - Lacuna Coil Biographie en Français - Lacuna Coil Greek Biography - Lacuna Coil Biografie in het Nederlands - Lacuna Coil Biografia em Português - Lacuna Coil Biografia w jezyku polskim - Lacuna Coil Biography in Russian