Diane Kruger

Diane Kruger, którego prawdziwe nazwisko Diane Heidkrueger, urodził się 15 lipca 1976 r. do Algermissen (Niemcy). Entuzjazmem tańca od najmłodszych lat, ona, jako nastolatek w Londynie, aby przyłączyć się do Royal Ballet. W następstwie obrażeń, Diane musi porzucić karierę jako tancerze i wrócił do Niemiec, gdzie rozpoczął się w modelowaniu. Jej piękno sprawia, że najwyższy model i pozwala spełnić Diane ciekawe, między innymi, Luc Besson, który informuje go do podjęcia kursów w dramat.
Diane Kruger przeniósł się do Paryża, między szkołą a perła wyłania się z nagrody dla najlepszej aktorki. W 2001 roku stał się zapoznać z Guillaume Canet (z którym będzie żonaty pobyt na 5 lat i jest uznawany za męża swego życia), który oferuje mu następnego roku swoją pierwszą główną rolę w "Mój Idol". Po kilku filmów, talentu i piękna Diane artysty sprawia, że pożądane przez Hollywood grać w różnych produkcjach: "Troja", "Beniamin Bram i skarb templariuszy z" i tak dalej. To nie znaczy, zapominając francuskiego kina i będzie w 2006 r. na plakat "Brygady Tygrysa". W ciągu kilku lat Diane osiągnął szczyt plakat i wydaje się zdecydowana na pobyt. W 2008 r., Diane Kruger jest, między innymi, plakat na drugą część o przygodach "Benjamin Gates", a jego agendy w dużej mierze jest prawdą, ponieważ dziesięć filmów planowane.

Diane Kruger Biographie auf Deutsch - Diane Kruger Biography in English - Diane Kruger Biografía en español - Diane Kruger Biografia in italiano - Diane Kruger Biographie en Français - Diane Kruger Greek Biography - Diane Kruger Biografie in het Nederlands - Diane Kruger Biografia em Português - Diane Kruger Biografia w jezyku polskim - Diane Kruger Biography in Russian