Claire Keim

Claire Keim urodził się w dniu 8 lipca 1975 w Senlis (Francja), architekta, ojciec i matka stomatolog. Nastolatek, że marzyli o stając się aktorką i życie przez los po poradę Catherine Jacob, która kieruje ku Cours Florent. Ona szybko uznała za zbyt poważne i trudne i mozolne i liści, aby przejść do próby wszystkich. Dzięki wytrwałości, jest ona oznaczona przez Jean-Jacques Debout, które w 1993 roku oferowane mu jego pierwszą ważną rolę w musicalu "Paweł i Wirginia".
Jego kariera została uruchomiona, kiedy skręca w serialu TV "oczy Heleny" (Claire jest piosenka, że interpretuje generic). Chodzi następnie role w filmach ( "The Meaning of sprawy", "Le Roman de Lulu", etc.), A następnie podejść do nagrywania muzyki przez duet z Marc Lavoine. Claire Keim, utalentowanych młodych kobiet i dotyka wszystkiego, jest podzielony między telewizji (The Lord of the Zodiac), teatr (Kolacja przyjaciół), kina (La Ferme rebeliantów) i muzyki, gdzie pracowała z największymi. Jego nastoletnie marzenia zostały spełnione i teraz mogą pochwalić się, zrobić ładny podróży, że z pewnością jest daleki od kompletnego. Podobnie jak każdy wydaje się uda, to matka od sierpnia 2008 r. w małej Uhaina miała z byłym footbaleur Bixente Lizarazu.

Claire Keim Biographie auf Deutsch - Claire Keim Biography in English - Claire Keim Biografía en español - Claire Keim Biografia in italiano - Claire Keim Biographie en Français - Claire Keim Greek Biography - Claire Keim Biografie in het Nederlands - Claire Keim Biografia em Português - Claire Keim Biografia w jezyku polskim - Claire Keim Biography in Russian