K-Maro

K-Maro, którego prawdziwe nazwisko Cyril Kamar urodził się w Libanie w dniu 31 stycznia 1980 roku. On wie, wojny, dopóki jego rodziny emigrantów, najpierw do Francji, następnie w Quebec w 1995 roku. Tam odkrywa pasją do muzyki i wspiął swój pierwszy zespół "The Messengers From Her" (LMDS). Grupy zarejestrowane dwa albumy, które zdobyły pewne sukcesy w Quebecu, na dowód: w grupie wybranych Objawienia Scena Francofolies z Montrealu w 1998 roku i otrzymał nagrodę za najlepszy album hip-hop w 2000 roku.
Jednakże, K-Maro zdecyduje się przejść solowych i wydana w Quebec pierwszy album w 2002 roku: "I Am A l'Ancienne". Sukces był natychmiastowy i K-Maro decyduje o rozpoczęciu ataku na francuskim rynku pozostawiając "The Good Life" w 2004 roku. Natychmiast widzom się uwieść jego stylu i tytuł "Woman Like U" pływa do góry wykresy. Rozpoczynającego się w 2005 r., jest nagradzanie przez NRJ Music Awards dla najlepszej piosenki francophone. K-Maro, ale nie kończy się tam, a nie treść pisać i produkować swoje albumy, otworzył restaurację w Miami i jego losy Odzież marki wprowadzone do obrotu pod nazwą jego rodzinnej miejscowości: Balbec. Po wylocie końca 2005 r. "Million Dollar Boy" przeszedł niemal niezauważony, K-Maro postanowi nie dać się ponieść nerwom przez huragan sławy. W 2008 r. był to wielki powrót do śpiewaczki-raper na gramofonach z albumu "Perfect Stranger", który zapisuje w całości w języku polskim i powinna zrobić ponownie z sukcesem na jakie zasługuje.

K Maro Biographie auf Deutsch - K Maro Biography in English - K Maro Biografía en español - K Maro Biografia in italiano - K Maro Biographie en Français - K Maro Greek Biography - K Maro Biografie in het Nederlands - K Maro Biografia em Português - K Maro Biografia w jezyku polskim - K Maro Biography in Russian