Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight urodziła się 4 czerwca 1975 roku w Los Angeles, ona jest córką Jon Voight, amerykański aktor. Jej rodzice rozchodzą się, gdy Angelina była 2 lata. Kursy do dramatu całkiem młodych, że jej pierwsza rola odgrywana do 5 lat.
Kursy do dramatu, to korzyści z jej tworzyw sztucznych do pracy jako nieskazitelny Top Model w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Ona zrobiła występami w teledysków z artystów, takich jak Rolling Stones, Lenny Kravitz, Antonello VENDITTI.
Jego prawdziwych rozpocząć w miejscu, gdzie gra w teatrze "Cyborg 2" i "Hackers". Mimo że te filmy nie są arcydziełami, są otwarte drzwi i John Frankenheimer zauważyć wzywa do interpretowania roli "George Wallace". Dzięki nim, ona zdobyła Złoty Glob dla Najlepszej Aktorki i jest znane opinii publicznej.
W 1996 roku poślubiła brytyjski aktor Jonny Lee Milleret rozwód po trzech latach.
Angelina poszło strzelanie: "Gia, z autopsji górę modelu", "Original Sin", "Skradzione A Life"
Z młodą publicznością, odkrywa w "60 sekund razy," Ona gra złodzieja samochodów naprawdę zmysłowy urok obok Nicolas Cage, szczególnie w Tomb Raidera, w których jest to idealne dostosowanie wirtualnej bohaterki Lara Croft.
W 2000 r. poślubił Angelina aktor Billy Bob Thornton 19 lat jej kierownikiem wyższego szczebla, do rozwodów, 3 lata później.
Angelina Jolie lubi urlopu za wskazówkę o skandalu. Oskarżony przez amerykańskie naciśnij ludzi do utrzymania kazirodczy związek z bratem (James Haven), nie jest tatuażem, a "H" w jego honor. Aby dodać swoją siarki, przyznaje, że mając nóż zbierania i zainteresowanie nauką grobowa: "kiedy byłem nieco później chciałem zostać dyrektorem pogrzeb". Na szczęście, wszystkie te trochę szalone, w spokojnym świecie Hollywood, nie wyklucza dalszej kariery bardziej obiecujące niż w interpretacji taki piękny wynajętych zabójców w "Mr & Mrs Smith" w 2005 roku. Jest w tym filmie będzie spełniać Brad Pitt, z którym mieszkała od roku. Para miał trzy biologicznych dzieci urodzonych w dniu 12 lipca 2008 r. ( "Leon Knox i Vivienne Marcheline Jolie-Pitt") i 2006 (Shiloh Nouvel Jolie-Pitt) w uzupełnieniu do trzech przyjętych dzieci. Angelina i Brad są ogromnie pracy na roboty budowlane na rzecz dzieci na całym świecie i planuje otworzyć jedną lub więcej schronisk. Angelina później pracować będą na wyświetlaczu co najmniej trzy filmy w tym "Exchange" lub "soli".

Angelina Jolie Biographie auf Deutsch - Angelina Jolie Biography in English - Angelina Jolie Biografía en español - Angelina Jolie Biografia in italiano - Angelina Jolie Biographie en Français - Angelina Jolie Greek Biography - Angelina Jolie Biografie in het Nederlands - Angelina Jolie Biografia em Português - Angelina Jolie Biografia w jezyku polskim - Angelina Jolie Biography in Russian