Scarlett Johansson

Scarlett Johansson urodziła się w dniu 22 listopada 1984 r. w Nowym Jorku (USA). Ona jest bratem bliźniakiem Hunter, duża siostra i brat Vanessa i Adrian i pół starszy brat również chrześcijańskich.
Jego pasja do teatru i kina pojawia się we wczesnym dzieciństwie, więc zdecydowała się podjąć kursy komedii w szkole Lee Strasberg. Następnie osiem lat, z New Yorker "mało rozpoczął swoją karierę jako aktorka na Broadwayu w interpretacji wiodącą rolę w sztuce" sofistyka "wraz z Ethan Hawke. Następnie w 1994 r. zajmuje niewielką rolę na dużym ekranie w filmie Rob Reiner. Scarlett Johansson pojawi się później w różnych filmach, jak "Just Cause" obok Sean Connery lub "Mamo, ja wyglądam po Wicked" (1997).
Ale to roli Grace w "The Man Who szepcze w uszach Koni", która ujawnia Scarlett Johansson na świecie. Po że gra w wielu filmach w tym "Fryzjer W: Człowiek, którego nie było tam", "Arac Attack", "Ghost World" (2002), a zwłaszcza "Lost in Translation" (2003), który pozwala nominowany do Oscara dla najlepszej aktorki. Ten film jest piękna Scarlett jeden z najgorętszych aktorek i popytu na chwilę. Wszyscy chcą, ale tylko większe, jest superstar z "Match Point" (2004) Woody Allen, z Muse z malarz Johannes Vermeer w "Dziewczyna z perłą" i seksowny awanturnica działania w filmie "The Island". Insatiable, to nadal filmowanie w gatunki, począwszy od komedii ( "A Good Woman") lub filmie kostiumy ( "The Other Boleyn Girl"). Koniec 2006 roku jest bohaterką nowego Woody Allen, "Scoop", w którym zagrał piękny studenta dziennikarstwa, a rok 2007 będzie rokiem Scarlett Johansson z nie mniej niż osiem strzelanie jego porządku obrad. Osiąga więcej niż wszystkie jej filmowania, aby rozpocząć nagrywanie muzyki w albumie ( "Jai Alai Savant") przez Tom Waits sytuacjach, w których udowodni, to nie jest bomba. Scarlett na rok 2008/09 jest plakat "Vicky Cristina Barcelona" nowy Woody Allen i "Duch" i co najmniej 6 innych filmów, które szczęścia.

Scarlett Johansson Biographie auf Deutsch - Scarlett Johansson Biography in English - Scarlett Johansson Biografía en español - Scarlett Johansson Biografia in italiano - Scarlett Johansson Biographie en Français - Scarlett Johansson Greek Biography - Scarlett Johansson Biografie in het Nederlands - Scarlett Johansson Biografia em Português - Scarlett Johansson Biografia w jezyku polskim - Scarlett Johansson Biography in Russian