Jeanette

Jeanette, którego prawdziwe nazwisko Jeanette Dimech, urodził się w dniu 10 października 1951 r. w Londynie (Anglia) A matka z Wysp Kanaryjskich, a ojciec z byłego belgijskiego Konga. Ona spędza część swojego dzieciństwa w USA, a następnie od 1963 r., po rozwodzie swoich rodziców, jego matka przeniosła się do Barcelony. To jest, gdy dziewczyna miała swoje pierwsze kroki w świecie muzyki poprzez uczenie się na gitarze i pisanie swojej pierwszej piosenki.
W szansa, że spotkanie stało się piosenkarka z Pic-Nic. Nagrania tej grupy zdecyduje się Jeanette śpiewać solo i rejestrowane jej pierwszy singiel "Soy Rebelde" w 1971 roku, który spotka się sukcesem. Ale niekwestionowany Jeanette rurki i tytuł "Porque Te Vas", który nagrał w 1974 roku i będzie śpiewana na całym świecie w 1976 roku, gdy Carlos Saura w rzeczywistości głównym tytułem soundtrack z jego filmu "Nakarmić kruki". Jeanette nie zatrzymać na śpiewanie po rurce, ale to prawda, że te albumy były mniej udane. Po żonaty we wczesnych lat 80., she moves away from środku utworu i tylko zarezerwowanych w 1988 r. do wydania albumu "Corazon De Poeta". Niezależnie od wyniku daje jego kariery, jego interpretacja "Porque Te Vas" Jeanette absolutnie niezbędna, że piosenkarka pozostawia niezapomniany.

Jeanette Biographie auf Deutsch - Jeanette Biography in English - Jeanette Biografía en español - Jeanette Biografia in italiano - Jeanette Biographie en Français - Jeanette Greek Biography - Jeanette Biografie in het Nederlands - Jeanette Biografia em Português - Jeanette Biografia w jezyku polskim - Jeanette Biography in Russian