Agnès Jaoui

Agnes Jaoui urodził się w dniu 19 października 1964 r. do ojca Antoniego doradztwo w zakresie zarządzania i psychoterapeuty matki. Bardzo uzdolnionych studentów, studiowała w szkole Henry IV i ruchu w kierunku badań literackich. W roku 1984, jest ona entuzjazmem komedii i postanowił wziąć w kursach teatru migdała komedii. Ona szybko zdobył swoje pierwsze małe role na filmie w 1987 roku i spełnia ona Jean-Pierre Bacri, z którym będzie przystąpić do pracy i życia. Para podpisania kilku sztuk teatralnych i scenariuszy do filmów ( "Smoking", "No Smoking", itd.) ..
Od 1996 r. Agnes poświęca większą część swojego czasu, aby grać w tak różnych filmów jak "Kuzyn", "Jeden znasz Song" lub "On The Run". Kontynuuje filmowanie w 1999 r. i stara się osiągnąć z "The Taste of Others". Jest to nowy sukces młodej kobiety, że nic nie wydaje się możliwe do hamulca. W 2003 roku zarejestrowanych część soundtrack do filmu "Rola de sa vie". Powrót za aparat w 2004 r. dla "Comme une image", który otrzyma nagrodę w Cannes za najlepszy scenariusz. Najnowsze ciąg qu'Agnès dodana do jego łuk i śpiewu. W 2006 roku nagrał album Łacińskiej ( "Canta"), który jest czcigodny przez jakość jego interpretacji i zarabiaj mu zwycięstwo Muzycznej w kategorii World Music. W 2008 r. pisał Agnes Jaoui, reżyseria i gra w "Tell Me From The Rain".

Agnès Jaoui Biographie auf Deutsch - Agnès Jaoui Biography in English - Agnès Jaoui Biografía en español - Agnès Jaoui Biografia in italiano - Agnès Jaoui Biographie en Français - Agnès Jaoui Greek Biography - Agnès Jaoui Biografie in het Nederlands - Agnès Jaoui Biografia em Português - Agnès Jaoui Biografia w jezyku polskim - Agnès Jaoui Biography in Russian