Mick Jagger

Mick Jagger urodził się 26 lipca 1943 w Dartford, Anglia. On jest bardzo młody, aby Rhythm & Blues, i zaczął śpiew i harmonijka w wieku 15 lat. Podobnie jak wielu studentów, założył własną grupę z niektórych kolegów zbyt melomanów, Little Boy Blue Boys & The Blues. Ale Michael i jego przyjaciel Keith Richards aktualnym członkiem The Rolling Stones) nie są wentylatory w szkole. Są to zarówno powrót do szkoły dla wykazania przed jednolite. Przyjaciele od przedszkola, dwóch chłopców zapominać następnie znaleziony przez szansa na dok przez tę stację. Potem przychodzi pomysł grupy, a w maju 1963 wydała "Come On" na Pierwsze 45 rund z Rolling Stones. Towarzyszy Brian Jones, Mick Avory i Dick Taylor, Mick.J i Keith.R stała się legendarna grupa w historii rocka.
Wkrótce po utworzeniu grupy zmian, Charlie Watts i Bill Wyman zastąpi Mick Avory i Dick Taylor. Spotkanie młodych muzyków ogromnym sukcesem i sprzedawać miliony płyt na całym świecie. Jagger życia jest narażonych na międzynarodową tabloidy, Rocker małych i jego problemy narkotykowe fascynować publicznych. Niepowodzeń, ale jej nie zaszkodzić jego karierze, wręcz przeciwnie, po 40 latach z grupy, to zawsze o nim. Nawet solo, mały człowiek z wieloma sukcesu jest boga rocka, jest jeszcze formalnie mianowani przez knighted Queen Elizabeth II w Wielkiej Brytanii w grudniu 2003 roku. W 2004 roku podpisać z Dave Stewart soundtrack do filmu "Alfie" i otrzymał nagrodę Grammy dla osiągnięcia tego celu. Mick Jagger od 2005 r. podjął drogowego z "Rolling Stones" dla nowego światowego tournee, które ma tylko filmowanie dla Martina Scorcese filmu dokumentalnego "Shine lekki" wydała w 2008 r.

Mick Jagger Biographie auf Deutsch - Mick Jagger Biography in English - Mick Jagger Biografía en español - Mick Jagger Biografia in italiano - Mick Jagger Biographie en Français - Mick Jagger Greek Biography - Mick Jagger Biografie in het Nederlands - Mick Jagger Biografia em Português - Mick Jagger Biografia w jezyku polskim - Mick Jagger Biography in Russian