Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley urodził się 10 czerwca 1965 w Basingstoke, Anglia. Ona zaczęła tańca klasycznego w wieku 12 lat, a następnie dołączył do prestiżowej szkoły tańca i teatru "Studio Londyn Centrum", kiedy była tylko 17 lat. To pierwszy ukazał się w 1987 roku w filmie "Aria". Jest to widoczne obok Hugh Grant w filmie "Remando Al Wiatr". Miłość od pierwszego wejrzenia między dwoma piękne English zawarcia małżeństwa i którzy mieszkają w historii zapalonym 13 lat. W 1992 roku przybył do Hollywood w "Passenger 57" z Wesley Snipes.
W 1994 r. założył dwa tourtereaux produkcji firmy Simian Films. W tym samym roku zdobyła ona rolę Vanessa Kensignton w wesoły "Austin Powers", oferując mu szansę na świat słynny. Ona również toured w "Austin Powers, Szpieg, którzy ciągną mnie" po filmie.
W 2000 r., rozdarcia między Hugh Grant, Elizabeth. Po poniżania, że Mr.Grant poddal jego uroczą żonę, ona postanowiła się rozwieść. Ona tonie jej smutek w pracy, a następnie zagrał w kilku filmach, jak "Endiablé", "The Weight of Water", "Bad Luck!" i "Doręczanie Sara".
Ale po deszczu jest dobra pogoda, aktorka sprostać nowym miłości (poślubiła w dniu 2 marca 2007 indyjski biznesmen Arun nayar), którego wynika małych Damian, urodzony 4 kwietnia 2002.

Elizabeth Hurley Biographie auf Deutsch - Elizabeth Hurley Biography in English - Elizabeth Hurley Biografía en español - Elizabeth Hurley Biografia in italiano - Elizabeth Hurley Biographie en Français - Elizabeth Hurley Greek Biography - Elizabeth Hurley Biografie in het Nederlands - Elizabeth Hurley Biografia em Português - Elizabeth Hurley Biografia w jezyku polskim - Elizabeth Hurley Biography in Russian