Isabelle Huppert

Isabelle Huppert urodził się 16 marca 1955 w Paryżu, ojciec dyrektor generalny firmy Sejfy i matka profesorem English. Isabelle następujące klasyczne badania i uzyskane w jego Bac 17, ona spędza jeden Rosyjski licencji, a następnie zapisani w Conservatory of Dramatic Art w Paryżu. W 1972 r. Pracowała małą rolę w "Cezar i Rosalie" u boku Romy Schneider i Yves Montand. Nie zauważyłem w tej roli i jest dwa lata później, że jego popularność wzrosła, kiedy w końcu gra roli Jacqueline w "Les Valseuses" Bertrant Blier.
W 1978 r., Isabelle gra pod kierownictwem Claude Chabrol "Violette Nozière". Taka interpretacja Przyniosło mu jego pierwszy najlepszej aktorki, Isabelle Huppert, ponieważ jest recordwoman na ten temat: aktorka najczęściej nominowana César; aktorka którzy mieli większość filmów w konkursie na festiwalu w Cannes (dwie nagrody interpretacji); tylko aktorka Francuski mieć otrzymała nagrodę Brytyjskiej, Cezara, nagrodę w Montreal, dwie nagrody w Wenecja.
Po okresie, w którym dokonywane wybory Isabelle nieco mniej zadowoleni z filmów on chce grać, oferuje trzy Chabrol scenariusz "tylko dla niej. W "Madame Bovary" i "Uroczystość", otrzymuje nowe nagrody. "W Ameryce" w 2004 r. lub "zapory przeciwko Pacyfiku w roku 2009 są dwa inne aspekty tego, że Isabelle może grać.
Isabelle Huppert gra ról kobiet nie pretensions, tylko w czasie odbicia od tych, które były przekraczane w życiu codziennym. To może być to, co wzmacnia czar w ciągu roku, w tym dążenie do doskonałości, ale czuje się wysiłku, że jesteśmy coraz bardziej do swego talentu succumbing.

Isabelle Huppert Biographie auf Deutsch - Isabelle Huppert Biography in English - Isabelle Huppert Biografía en español - Isabelle Huppert Biografia in italiano - Isabelle Huppert Biographie en Français - Isabelle Huppert Greek Biography - Isabelle Huppert Biografie in het Nederlands - Isabelle Huppert Biografia em Português - Isabelle Huppert Biografia w jezyku polskim - Isabelle Huppert Biography in Russian