Dustin Hoffman

Dustin Hoffman urodził się 8 sierpnia 1937 w Los Angeles. Od najmłodszych lat, uwielbia zatem w świat kina i teatru (jego ojciec jest accessoiriste na studia w Columbia i jej matką jest aktorka amatorskiego teatru). Dustin marzenie staje się pianista i jest konserwatorium. Nie, jego nauczyciele poinformowała go do podjęcia kursów w dramat. Wynika z ich zalecenia i naukę w Pasadena Playhouse i szybko rozwinął pasja do kina. On wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie zajmował różne dziwne miejsca pracy podczas oczekiwania na zobowiązania. W 1961 r. debiutował na scenie i nie pozostawiają więcej w ciągu najbliższych sześciu lat.
W 1967 roku zdobył Teatr Świat Drama Desk Award i nagroda za rolę w "Eh?" Ten sukces otwiera drzwi do kina z wiodącą rolę w "The Winner". Film jest ogromnym sukcesem, że rozpoczęła karierę i napędzany góry box-office. Filmowcy są zainteresowane w Niego i są liczne propozycje. Dustin idzie strzelanie ( "Midnight Cowboy", "Mały Wielki Człowiek", "The President's Men") z dużych rozmiarów Hollywood Faye Dunaway, Robert Redford, i tak dalej.
W 1979 roku zdobył Oscara dla najlepszego aktora za rolę w "Przeciw Kramer Kramer".
Zmiana rejestru dla każdego z jego filmów, Dustin nie opona publicznych. Travestie w "Tootsie" (1982) lub z autyzmem uzdolnionych w "Rain Man" (1988) jest często nagradzani za swoje kompozycje. Aktor nietypowych wieloaspektowego, Dustin Hoffman miał trwały wpływ na kino amerykańskie i pozostaje, czy wartość tego.

Dustin Hoffman Biographie auf Deutsch - Dustin Hoffman Biography in English - Dustin Hoffman Biografía en español - Dustin Hoffman Biografia in italiano - Dustin Hoffman Biographie en Français - Dustin Hoffman Greek Biography - Dustin Hoffman Biografie in het Nederlands - Dustin Hoffman Biografia em Português - Dustin Hoffman Biografia w jezyku polskim - Dustin Hoffman Biography in Russian