Steve Hart

Collin Steven Hart urodził się 29 lutego 1972 w Londyn. Steve dorastał w dużym domu otoczonym przez jego czterech braci i rodziców, aż o jego młodości. Następnie jego rodziców rozwiedzionych, ale Steve nie widział już, że dla jednego z tych wielkich namiętności na koszt studiów: Piłka nożna. On marzenia stają się piłką nożną tak jak jego idol star Maradona. Ukończył studia, nawet jeśli wspierana przez matkę, ale nadal grać piłką nożną.
Niestety, poważnym wypadku zmusiła go do zaprzestania tego sportu 18-19 lat. Muzyka jest jednym z jego innych namiętności, rozpoczęła się dokładnie w środku.
W 1992 r. Steve uczestniczy w oddanych bez zbyt głęboko wierzę, że tak. Jest on używany do przyjmowania grup, które zgodnie ze swoim menedżerem oczekiwana jest znany na całym świat: "Worlds Apart". Konflikty pojawiają się w grupie użytkowników w lewo i jeden po drugim, ponieważ nie wierzą już dużo zbiera się wielkim sukcesem. Tylko Schelim Hannan i Steve nadal są, croyent. Ich manager w nowym oddanych do zastąpienia uciekinierów i Cal Cooper Nathan Moore i zaangażowane. W 1994 roku one zapisane, że ich pierwszy album zaczyna dawać im nieco sławy. Od 1996 do 2000 r. ich sprzedawać miliony płyt i Europa w innych krajach takich jak Francja, Niemcy…
Są to cztery albumy w bardzo krótkim czasie, wszystko jest dla nich zbyt szybko. Są one złowione w spiralę o zawrót głowy. Ale tryb chłopców zespół wreszcie powrót do domu i ich zapis nie odnowić swoje zamówienia. Steve nie może zostawić z przodu sceny, bo ona lubi. Należy utworzyć nową grupę "Wybrzeże", ale Steve zapowiedziała, że może nie być ostateczna nazwa grupy. Dążą one do osiągnięcia rekordu firmy gotowe do podpisania umowy i, jeśli występują one często w porozumieniu z USA, projekt nie urzeczywistnić, jednak.
Steve pisał piosenki dla niego jak dla innych grup, jak "Liberty X", za które składający się cztery tytuł w 2002 roku. W 2003 r. on również stara się o zapewnienie kina rolę w "A-List", ale naprawdę nie uda się zerwania. W 2007 roku, do ich zachwyci kibiców, Worlds Apart jest reforment. Steve Hart jest na dobrej grze i aktywnie uczestniczy w promocji albumu "Platinum".

Steve Hart Biographie auf Deutsch - Steve Hart Biography in English - Steve Hart Biografía en español - Steve Hart Biografia in italiano - Steve Hart Biographie en Français - Steve Hart Greek Biography - Steve Hart Biografie in het Nederlands - Steve Hart Biografia em Português - Steve Hart Biografia w jezyku polskim - Steve Hart Biography in Russian