Françoise Hardy

Françoise Hardy urodził się 17 stycznia 1944 w Paryżu. Po jego wydatków płytki, ona idzie do muzyki i uczestniczy w małym Konserwatorium piosenki Mireille. Jest to dostrzeżone przez producentów, którzy sprawia, że aby zarejestrować swoje pierwsze 45 okrążeń. Sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy, dzięki hit "Wszyscy chłopcy i dziewczęta", ten dysk jest otwarte drzwi do rejestracji pierwszy album wydała w 1963 roku. Koncerty infernal się do tempa i Francoise, gdy nie na scenie między studio śpiewać tytuły napisane przez Gainsbourg, Patrick Modiano lub Brassens. W 1967 roku wyszła za mąż Jacques Dutronc (one nadal mieszkają razem dzisiaj) i po zakończeniu nagrywania "Jak Te Dire Adieu" w 1968 roku oznaczone przerwę w karierze.
Françoise Hardy wrócił w 1971 roku z albumu ona woli wśród wszystkich "Pytanie", nagrane ze swoją dziewczyną, brazylijski muzyk Tuca. Po urodzeniu syna Thomasa w czerwcu 1973 jego występy są bardziej rzadkie i wychodzi tylko dwa albumy w ciągu 70s, następnie trzy z 80 i jeden w latach 90-tych. W 2000 r., z przejściem do trzeciego tysiąclecia, Françoise z powrotem niezwykły album, w tym duets "Ponieważ jesteś w podróży Jacques Dutronc i" I'll be seing you "z Iggy Pop. Pod koniec 2004 r. Françoise Hardy losu "Zarówno De belles choses", z udziałem, między innymi, jego syn Thomas. Do jego album "W zawieszeniu" ukazał się w 2006, Françoise Hardy 12 tytuły zapisane w duet z największych nazwisk w piosenkę jako Souchon, Salvador lub Biolay.

Françoise Hardy Biographie auf Deutsch - Françoise Hardy Biography in English - Françoise Hardy Biografía en español - Françoise Hardy Biografia in italiano - Françoise Hardy Biographie en Français - Françoise Hardy Greek Biography - Françoise Hardy Biografie in het Nederlands - Françoise Hardy Biografia em Português - Françoise Hardy Biografia w jezyku polskim - Françoise Hardy Biography in Russian