Nina Hagen

Nina Hagen urodził się 11 marca 1955 w Berlinie Wschodnim, ona jest córką w prawo dysydent piosenkarka Wolf Biermann, jego matką była aktorka i piosenkarka realistyczne.
Studiowała śpiew klasyczny i rozpoczął swoją karierę muzyczną w 1972 roku z grupą Polski blues. Ona następnie odtwarzane z dwóch grup i klubów toured do 9 grudnia 1976, kiedy dojdzie do wydalenia Wschodzie Niemcy, aspołecznych.
Ona wyemigrował do Londyn, gdzie uczestniczy w Sex Pistols, szczeliny i inne grupy na scenie punk. Ich krótkie współpracy inspiruje Nina którzy wrócili do Niemcy mounts własnej grupy i zapisuje jego pierwszy album "Nina Hagen Band" w 1978 roku. Płyta nie pozostawia obojętnym między liryzm i histeryczny barking, publicznie ujawnił młody kobiecy głos wybuchowych crazy. W następnym roku wydała swoją drugą albumu "Unbehagen" którzy to młodszy brat byłego i otrzymuje ciepłe powitanie z publicznych poprzez rurkę "African Reggae".
Nina spłacić jego grupy i wyjechał do Nowego Jorku. W 1981 roku urodziła się jego córka, Cosma Shiva i wydała w 1982 roku jego trzeciego albumu w rejestr całkowicie odmienny od tego, co miała zrobić do tej pory: Nunsexmonkrock. "Nina Hagen W Ekstacy" w 1985 r. jest ostatnim jego prawdziwy sukces przed powrotem pod koniec 90 roku. W 2003 i 2006 Nina losy dwóch albumów okazjach, po raz pierwszy "Big Band Explosion" obejmuje dwanaście standardy jazzowe i "Irgendwo auf der Welt" w papiery wartościowe 30 lat.
Nina pozostaje jednym z najbardziej innowacyjnych śpiewaków z ery punk i prawdopodobnie największe Niemiecki artysty w skale. Jego publicznej doprowadziła go do uznania się jury w kwestii emisji Niemiecki Popstars w 2006 roku.

Nina Hagen Biographie auf Deutsch - Nina Hagen Biography in English - Nina Hagen Biografía en español - Nina Hagen Biografia in italiano - Nina Hagen Biographie en Français - Nina Hagen Greek Biography - Nina Hagen Biografie in het Nederlands - Nina Hagen Biografia em Português - Nina Hagen Biografia w jezyku polskim - Nina Hagen Biography in Russian