Juliette Gréco

Juliette Greco, urodził się 7 lutego 1927 w Montpellier i spędził pierwsze sześć lat swojego życia w Bordeaux z jego dziadkowie. W 1933 jego rodzina przeniosła się do Paryża i Julia odkrywa jego pasja do tańca i dołączył do Opery. Wojna między rodziną i Juliet są dostarczane do siebie. To drags w dzielnicy Saint Germain des Pres i łacina kwartał i ujawnił życiu intelektualnym i artystycznym, które będą miały wpływ na jego życie.
Zaczyna się piosenka w 1949 roku i podczas wielu pisarzy i poetów do pisania tekstów, ale Juliette Greco wolno być uznane przez ogół społeczeństwa, jego styl jest zbyt daleko od popularnego repertuaru. Ona rejestrowane jej pierwszy album w 1951 roku, a następnie strony śpiewać w Brazylia i Stany Zjednoczone, gdzie wygrał prawdziwy sukces w czasopiśmie "kwietnia w Paryżu". Powrót w Francja Juliette zaczyna podbijać opinii publicznej, dając szereg koncertów i śpiew kilkanaście tytułów napisane przez Serge Gainsbourg.
W 1965 r., jego rola w serialu TV "Belphégor" zwiększyły jego popularność i Juliet żegluje na fali sukcesu w ciągu roku, aby śledzić. Jednak na początku 70, spowalnia jego kariera stopniowo i Juliet jest utracone w rejestrze anty-wojskowych, że opinia publiczna nie zawsze. Juliette nadal mimo wszystko, aby włączyć szczeblu międzynarodowym i daje dziesiątki motywów roku. W 1982 roku napisał jej autobiografia, został wydany nowy album i Francuski powrót na scenę po raz pierwszy od kilku lat. Potem s'éclipse ponownie na kilka lat i powrócił na początku lat 90-go znaku z dwóch albumów oraz uznawania krajowych z insygnia Oficer Narodowego Orderu Zasługi. Również na trasie do czterech rogach na świat Juliette Greco, mimo ostrzeżenia serce jest zawsze chcą pozostawić w celu zaspokojenia swoich odbiorców, do których ona śpiewali w języku Francuski pozostaje bardzo atrakcyjny dużych odbiorców, jak jego najnowszy album "Le Temps D" utworu "ukazał się pod koniec 2006 r., że trwa 12 klasycznych.

Juliette Gréco Biographie auf Deutsch - Juliette Gréco Biography in English - Juliette Gréco Biografía en español - Juliette Gréco Biografia in italiano - Juliette Gréco Biographie en Français - Juliette Gréco Greek Biography - Juliette Gréco Biografie in het Nederlands - Juliette Gréco Biografia em Português - Juliette Gréco Biografia w jezyku polskim - Juliette Gréco Biography in Russian