Bebel Gilberto

Bebel Gilberto, którego prawdziwe nazwisko Isabel, urodził się 12 maja 1966 w Nowym Jorku (USA), ale na wschód od brazylijskiego obywatelstwa. Na jego rodziców muzyków (Joao Gilberto i Miúcha) musi rosnąć w świat sztuki. W wieku siedmiu, ona się jej pierwsze kroki w handlu poprzez pojawienie się na album z jego matką. Artysta w duszy, brała udział w kilku projektach Brazylia jako piosenkarka lub części dla innych artystów. W 1986 r., Bebel Gilberto eponymous wydała swój pierwszy album, kąpać w bossa nova, to prawdziwa przyjemność dla uszu.
Z jego grupy, daje kilkadziesiąt koncertów i korzystających z ogromnym sukcesem w Ameryce Północnej i Południowej. Artysta rzadko studio Bebel Gilberto wydała cztery płyty. Najnowsza, "momento", opublikowany na początku 2007 roku, po raz kolejny vibrate do dźwięku o delikatnym głosem bossa nova nowoczesnych miękkich i caressing jeden Bebel Gilberto szczytem jego twórczości.

Bebel Gilberto Biographie auf Deutsch - Bebel Gilberto Biography in English - Bebel Gilberto Biografía en español - Bebel Gilberto Biografia in italiano - Bebel Gilberto Biographie en Français - Bebel Gilberto Greek Biography - Bebel Gilberto Biografie in het Nederlands - Bebel Gilberto Biografia em Português - Bebel Gilberto Biografia w jezyku polskim - Bebel Gilberto Biography in Russian