Serge Gainsbourg

Od jego prawdziwe nazwisko Lucien Ginzburg, Serge Gainsbourg urodził się 2 kwietnia 1928 w Paryżu, Józef i Olga, Rosyjski imigrantów, uchodźców uciekających w Paryżu po wojnie domowej.
Wraz z nadejściem wojny, Ginzburg rodzinne strony do podjęcia ucieczki w regionie Limoge. Po powrocie do Paryża w 1944 roku naukę w trakcie wielkiego Chaumière i rozpoczyna poszukiwania pasją, że nigdy nie będzie: malarstwo.
W 1948 r., uczynił jego służby wojskowej. Jest on wysłany do obozu Frileuse dyscyplinarnego lub staje się sniper karabinami maszynowymi. Jego czas zamknięty, Lucien zaczął malować, próbuje różnych gatunków i przemieszczających się z graficznego do surrealizmu, rozgałęziania się do dadaizmu, a jego pierwszą miłością powrót: graficznego.
W 1955 roku przejął od swojego ojca jako pianista w Le Touquet dokładnie Club de la foret.
Następnie, Lucien został zaangażowany jako pianista w kabarecie milord Arsouille. II miały okazję, aby zmienić swoje nazwisko i imię: Ginzburg staje Gainsbourg na cześć nostalgii do Angielski Lucien staje się malarzem i Serge Gainsborough. (stwierdzono, że chłopiec Lucien fryzjer).
W lecie 1958 roku, wydała swój pierwszy album umykał przez krytyków. A po drugie, potem trzecie, są zawsze bardzo zimno odbioru od społeczeństwa. Jednakże, Serge do największych w składzie: Isabelle Aubret, Hugues Aufray, Brigitte Bardot, Juliette Greco, i tak dalej.
Jego kariery nabrał rozpędu w 1965 roku z Grand Prix Piosenki Eurowizji zdobył z France Gall, tłumacza jego piosenka "woskowa lalka, lalka dźwięk".
W roku 1967 zobaczył Serge szantaż Brigitte Bardot: "Harley Davidson" Bonnie i Clyde "
W 1969 roku było ogromnym sukcesem "Kocham cię ... moi non plus" z Jane Birkin. Gainsbourg jest wysokość jego kariery jest on także znany jako Beatles i stała się największym eksporterem świat piosenki. Nie możemy już nic mu odmówić. Również, kiedy po sabbatical lat (dyski później, oznacza), decyduje się rozpocząć przygodę z Melody Nelson, ma on pełne poparcie swojej firmy Fonograficznej. Album revolves całości około Jane Birkin w sprawie ustaleń dotyczących Jean Claude Vannier ogromny sukces w 1971 roku.
W 1973 r., Serge ma swojego pierwszego wpisu serca.
W roku 1976 zobaczył realizację starego marzenia: osiągnięcia swojego pierwszego filmu "Kocham cię moi non plus".
W 1979 Serge zdziwienie wszystkich, wystawiając zrewidowanego i poprawiona wersja "Hymn Francji". "Do broni". Posiedzenie zakończyło się sukcesem bez precedensu.
Serge działa 24 godziny na 24. Jest napisane albumy dla Catherine Deneuve, Isabelle Adjani, w skład ścieżek dźwiękowych z filmów, swój następny film, i tak dalej. W 1981 roku wydała album "Bad News Gwiazdy" lub pojawiły się po raz pierwszy w słynnej Gainsbarre.
W 1985 r., Serge otrzyma Grand Prix de la Chanson przyznane przez Ministra Kultury. Jego album "Miłość na pokonanie" platyny.
Jego uznanie jest przyjęta przez publiczność entuzjastycznie którzy go za pięć tygodni w Paryżu w kasynie.
W 1986 roku napisał 33 okrążeń do jego córka Charlotte "Charlotte For Ever" i skierowane na film o tej samej nazwie.
W 1989 lekarzy, aby usunąć wątroby lobe. To nie jest w dalszym ciągu tworzyć: "Różnice w tym samym love you" Vanessa Paradis, "Black and White Blues" Joelle Ursull i cudownym "Miłość feints" Birkin. Wtedy ostatni film "Stan na flasher"
Nie pozostawiaj obojętny, jako klasy tych melodii przez cząstki tych tekstów Serge Gainsbourg dał nam swojego majątku na 2 marca 1991, do dnia jego śmierci.

Serge Gainsbourg Biographie auf Deutsch - Serge Gainsbourg Biography in English - Serge Gainsbourg Biografía en español - Serge Gainsbourg Biografia in italiano - Serge Gainsbourg Biographie en Français - Serge Gainsbourg Greek Biography - Serge Gainsbourg Biografie in het Nederlands - Serge Gainsbourg Biografia em Português - Serge Gainsbourg Biografia w jezyku polskim - Serge Gainsbourg Biography in Russian