Elodie Frégé

Elodie Frege urodził się 15 lutego 1982 do Cosne sur Loire. Jest bardzo wcześnie rozpoczynać muzyki przez jego dziadka, zawodowe harmonista. Jednak, jak przypomniał, jego rodziców wyjścia, Elodie była tancerką, w rzeczywistości, od lat 5, brała lekcje tańca, a kilka lat później, ona dołączyła do szkoły tańca. W wieku 8 gitary ona wzywa do jej rodziców, uczęszczała do klasy 8 lat i uzyskał swój patent w Bourges gitarze klasycznej w wieku 16 lat. Elodie jest dokonany muzyk i tancerz.
To był zawsze poważne ucznia. Po uzyskaniu tytułu matur L roku naukę w kolegium języka angielskiego w Dijon w 2000 roku. Ale angielski nie jest jego rzeczą. Co ona marzyła od najmłodszych lat jest na scenie, tańca, śpiewu. Elodie postanowiła pracy odkładałyby pieniądze w celu zapewnienia szkoły sztuk scenicznych w Paryżu.
W 2003 roku, wspierana przez jej przyjaciół, Elodie czyni taśmy do odlewania Star Academy, że jest ona akceptowana. Ma winy nie działa i wygrywa. Szczera, wytrwała i perfectionist, Elodie Frege nadzieję usłyszeć jego pierwszy album, postępuj w ślady jego bożków (Mariah Carey, Shakira i Lara Fabian). Do jego powrotu w roku 2006, powraca z Elodie Frege album Sublime ( "The Game 7 błędów"), w którym stała się dużo pracy écritureen współpracy z Benjamin Bioloay wyników: piękne francuskie piosenki.

Elodie Frégé Biographie auf Deutsch - Elodie Frégé Biography in English - Elodie Frégé Biografía en español - Elodie Frégé Biografia in italiano - Elodie Frégé Biographie en Français - Elodie Frégé Greek Biography - Elodie Frégé Biografie in het Nederlands - Elodie Frégé Biografia em Português - Elodie Frégé Biografia w jezyku polskim - Elodie Frégé Biography in Russian