Patrick Fiori

Patrick Fiori urodził się w dniu 23 wrzesień 1969 w Marsylii, a ojciec i matka armeński Korsyki. Na wyspie piękno, Cargèse dokładnie, że rośnie wśród swoich braci i siostry. Jego nadzwyczajnym głosem prowadzi często śpiewać na uroczystości rodzinne, a później w radio nawiasach. Jest również uczestniczy w musicalu w 1982 roku w Marsylii. W 1986 r., w przekonaniu, że może uda się pieśń, młody Patrick wyjechał do Paryża, aby uczestniczyć w telewizji odkrywać nowe talenty ( "Mieszkańcy niedziela). Istnieje siedem tygodni, a zwłaszcza w prowadzeniu pozwala mu zrobić pierwszy krok w branży rozrywkowej od następnego roku zbudował pierwsze części Gilbert Montagne.
Patrick jest powoli, ale z pewnością w show-BIZ w 1993 r. i stanowi Patrick Francja w konkursie Eurowizji, a w następnym roku był autoproduit jego pierwszy album. Jednak sukces nie nadchodzi i to dopiero w 1998 r. z jego roli w "Notre Dame de Paris", który swoją karierę w końcu wybuchła. W samym roku podpisana na rekord firmy Sony i wydała album rejestrowane w Montrealu z producentów Lara Fabian (z którym mieszkał przez jakiś czas przed spadkiem do ramion Julie Zenatti): "Jest". Począwszy od 2000 r., Patrick lewym jej rolę w musicalu, że uczynił go znanym i oddawał się w pełnym wymiarze czasu jego solowej karierze. On wyjeżdża do średnio jednego albumu co dwa lata. W najnowszej, "Jeśli Chantait Stronger" wydana w 2005 roku zaciągnął talenty wielkości Jean-Jacques Goldman, Jean Zenatti Julie Kapler gdzie wydaje album rock coraz lepsze wyniki niż w poprzednim.

Patrick Fiori Biographie auf Deutsch - Patrick Fiori Biography in English - Patrick Fiori Biografía en español - Patrick Fiori Biografia in italiano - Patrick Fiori Biographie en Français - Patrick Fiori Greek Biography - Patrick Fiori Biografie in het Nederlands - Patrick Fiori Biografia em Português - Patrick Fiori Biografia w jezyku polskim - Patrick Fiori Biography in Russian