Mylène Farmer

Mylène Farmer, którego prawdziwe nazwisko Gautier, urodził się 12 września 1961 w Pierrefonds Kanada francuski dla rodziców. Jego rodzina wróciła do Francja pod koniec lat sześćdziesiątych, aby osiedlić się w regionie Paryża. Mylène trudno znaleźć w celu dostosowania jej do nowego życia, ona jest studentem odległych i wycofane. W 18 roku opuścił szkołę i postanawia się do rozpoczęcia artystycznej kariery.
Jest to kurs dla Florent wynika, trzy lata i zarobić trochę pieniędzy do pracy w biurze dentysty, a następnie położona kilka zobowiązanie do reklamy (Ikéa, Le Chat, itp.) .. W 1983 r., spełnia ona najważniejszym życia: Laurent Boutonnat. Kompozytor, producent i reżyser jej klipy, nagrał swój pierwszy singiel w 1984 roku. "Mama jest źle" jest sukcesem. W następnym roku wydała "Libertine", który zapowiada pierwszy album: "Popiół De Lune". Publicznych podlega zaklęcie z tej młodej kobiety, pół-anioł pół-demon i drugi album "Be Jak" sprzedawane jeden milion osiemset tysięcy egzemplarzy i zdobył go Victoire de la Musique. Mylène Farmer jest gwiazdą Francuski piosenka i strony do zaspokojenia jego publiczność podczas długich wyjazdów, które są wyodrębnione na żywo album. Mylène przekazać kamień milowy na 90 lat pozostawiając jego trzeciego albumu, który po raz kolejny prawie dwa miliony egzemplarzy. W 1994 r. duet Farmer-Boutonnat znać jego pierwsze niepowodzenie z filmu "Giorgino" i Mylène jest bardzo narażony na ten disavowal opinii publicznej. Ona jest z powrotem w 1995 r. z "Anamorphosée", album rock bardziej niż poprzednie i Mylène ponownie. Na zwiedzanie tego wynika, jest fenomenalny i album "Live At Bercy" smashed rekord sprzedaży na żywo album. W 1999 roku, albumem "Innamoramento" to swego rodzaju powrót do źródeł, album bardziej wewnętrzny niż poprzedni, w którym Mylène książce teksty ciężkich w roku komponuje muzykę do trzeciej. Na zwiedzanie tego wynika, aby pokazać prawdziwe amerykańskie, i album są nagradzane przez publiczność i specjalistów na NRJ Music Awards. W dwadzieścia lat kariery i ostatecznie bardzo mało albumu, Mylène Farmer udało się zdobyć i utrzymać publiczności, która daje mu miłość i niezliczone tej historii nie jest ponad. Mylène zaklęcie do końca 2008 r. swój siódmy album studyjny ( "punkt Suture") preludium do szerokiej wycieczki, która będzie miała miejsce w 2009 roku. Kolejny sukces w perspektywie.

Mylène Farmer Biographie auf Deutsch - Mylène Farmer Biography in English - Mylène Farmer Biografía en español - Mylène Farmer Biografia in italiano - Mylène Farmer Biographie en Français - Mylène Farmer Greek Biography - Mylène Farmer Biografie in het Nederlands - Mylène Farmer Biografia em Português - Mylène Farmer Biografia w jezyku polskim - Mylène Farmer Biography in Russian