Missy Elliott

Missy Elliott urodziła się w dniu 1 lipca 1971 w Portsmouth, Virginia. Dziecka, może być traktowane jako utalentowany. Ona dorastał w świecie przemocy i często zamyka się w swoim pokoju lub ona śpiewa i tańczy dla publiczności lalek i Teddy Bears. Jako nastolatek, młodych Missy zaczyna ingerować w lokalne muzyki i uruchomić kilka małych grup, bez powodzenia. Niezależnie, to nadal komponować i nagromadzone gospodarstw z renomowanych artystów.
Jego strategia jest wypłacane, ponieważ zauważyliśmy, ostatecznie przez firmę płytową, że oferowane mu nagranie swojego pierwszego albumu w 1997 roku. Z "Supa Dupa Fly" Missy dokonała wpisu do zerwania świecie amerykański rap. Z tego jednego albumu Missy stała się niezbędna i każdy jest trudno dostać go w jedną stronę lub produkcji albumu (Whitney Houston, Busta Rhymes, Christina Aguilera, Destiny 'Child, ...). Chodzi albumów i singli podejmują krok w górę sprzedaży za kilka tygodni. Missy Elliott udało się kilka lat, aby stać się ikoną dla amerykańskiej młodzieży, to trzeba podbić świat, może to być zrobione z albumu "Block Party" wyszedł późno, 2008.

Missy Elliot Biographie auf Deutsch - Missy Elliot Biography in English - Missy Elliot Biografía en español - Missy Elliot Biografia in italiano - Missy Elliot Biographie en Français - Missy Elliot Greek Biography - Missy Elliot Biografie in het Nederlands - Missy Elliot Biografia em Português - Missy Elliot Biografia w jezyku polskim - Missy Elliot Biography in Russian