Romain Duris

Romain Duris urodził się w dniu 28 maja 1974 roku w Paryżu. Urodził się w rodzinie artysty, wziął pierwszy w sztuce, zawierające kolegium rysunku. Ale w 1993 roku, to sztuka, która jest bardzo różne stanowiska grając jedną z głównych ról "niebezpieczeństwo Jeune" przez Cédric Klapisch. I czyni to z powodzeniem, z jego twarz anioła i brodę 3 dni, Romain Duris uwieść wszystkich Francji, stając się najmłodszym najbardziej obiecujących talentów swojego pokolenia. Wydaje się zatem, w kilku filmach telewizyjnych i filmów takich jak "Brothers" lub "martwy" przez Oliviera Dahan. Roman stał się również o kochanie Klapisch, z którymi prowadzi kilka razy w roku 1996 w "Każdy znajdzie Czat" i "Maybe".
Romain Duris jest coraz bardziej popularna, to nawet nominowany do nagrody Césara za najlepszy nadzieję, że w 1999 r. z filmu "Gadjo Dilo" przez Tony Gatlif.
W 2001 r. Piękny Roman jest po raz czwarty do Klapish w génialissime "Auberge Espagnol". Tego filmu na płaskowzgórza przynosi sukces na jakie zasługuje. On odegrał w większych produkcjach, jak "Osmosis", "Adolphe", lub "Arsène Wilcza".
Od tamtej pory, miłego dzieciaka nie ma odpoczynku, ponieważ jest to plakat do "The Beat My Heart Pominięto", a później w "L'Auberge espagnole", "The Russian Dolls". Romain Duris w 2008 r. jest po raz szósty pod kierunkiem Cédric Klapisch w "Paryż", a wkrótce być plakat "Prześladowanie". W kilka lat Romain Duris w stanie narzucić swojego stylu i stał się aktorem, który może być oparta na filmie.

Romain Duris Biographie auf Deutsch - Romain Duris Biography in English - Romain Duris Biografía en español - Romain Duris Biografia in italiano - Romain Duris Biographie en Français - Romain Duris Greek Biography - Romain Duris Biografie in het Nederlands - Romain Duris Biografia em Português - Romain Duris Biografia w jezyku polskim - Romain Duris Biography in Russian