Kirsten Dunst

Kirsten Dunst urodziła się 30 kwietnia 1982 w Point Pleasant, New Jersey, USA. Ona zaczęła karierę w wieku 3 lat przez obrócenie nie mniej niż siedemdziesiąt spoty dla agencji Ford, co oznacza, że sukces w blond kochanie oczekuje olśniewające! Jego pierwszym filmem w 1989 roku jest pojawienie się "New York Stories" pełnometrażowego filmu w reżyserii Martina Scorsese. W roku 1990, jego nazwisko jest wymienione także w filmie uniwersalne, że Brian De Palma, "The Bonfire z Vanities".
Oprócz kontynuowania studiów w prywatnych szkół katolickich w Los Angeles, dziewczyna jest wybrana do interpretowania roli wampira w "Wywiad z wampirem", który zdobył mu nominację do Golden Globes i MTV Movie Awards. Następnie w dalszym ciągu z "Les Quatre Filles du Docteur marca" i "Jumanji".
Następnie nadzwyczajnego "Virgin Suicides" przez Sofia Coppola sprawia, że jest to ogromny karambol gwiazda filmowa. W 2002 r., Kirsten udzielił odpowiedzi na piękne Tobey McGuire w "Spider Man", aw 2004 r. został wybrany przez Richarda Loncraine interpretować Lizzie Bradbury, w "Największe zwycięstwo", komedii romantycznej z obu i hilarious.
W 2006 r. będzie on widoczny w "Marie Antoinette" w 2007 i 2009 to zostanie wznowiona roli Mary-Jane dwóch nowych odcinków "Spider-Man 3 i 4".

Kirsten Dunst Biographie auf Deutsch - Kirsten Dunst Biography in English - Kirsten Dunst Biografía en español - Kirsten Dunst Biografia in italiano - Kirsten Dunst Biographie en Français - Kirsten Dunst Greek Biography - Kirsten Dunst Biografie in het Nederlands - Kirsten Dunst Biografia em Português - Kirsten Dunst Biografia w jezyku polskim - Kirsten Dunst Biography in Russian