Julien Doré

Julien Doré urodził się w dniu 7 lipca 1982 r. do Ales (Francja). Student w Ecole des Beaux-Arts w Nimes, ma dotyk oryginalność, która sprawia, że pamiętam go. Muzyka jest jego ulubionym sposobem wypowiedzi i w 2002 roku utworzyła grupę "Dig Up Elvis" z czterema przyjaciółmi. Książka grupy muzyki rockowej w barach z Nîmes regionie, ale nie Pierce. Julien Doré uczestniczy w odlewaniu New Star w 2006 roku i jest wybrany przez jury. Poniżej znajduje się stałe utkwić wzrok każdego premii Julien wznowienia tytułów on interpretowany nie tylko do wydania imitacja, to réorchestre i przerobionych kilka razy te same słowa. Widzów spadła pod zaklęcie "Moi ... Lolita" czy "Like A Virgin".
Pod koniec jedenastu tygodni od konkurencji, Julien Doré jest zwycięzcą staje się nowa gwiazda w 2007 roku. Będzie teraz musiał potwierdzić wszystkie dobre, że myślimy o nim w dostarczaniu nam album jako oryginalne, jak te interpretacje telewizji. Jego pierwszy album o nazwie "namiastka" się 12 czerwca w 2008 r. i odpowiada na dobre powodzenie ze społeczeństwem. Julien publicznym i natrafiono podczas wycieczki późno 2008 na początku 2009 .

Julien Doré Biographie auf Deutsch - Julien Doré Biography in English - Julien Doré Biografía en español - Julien Doré Biografia in italiano - Julien Doré Biographie en Français - Julien Doré Greek Biography - Julien Doré Biografie in het Nederlands - Julien Doré Biografia em Português - Julien Doré Biografia w jezyku polskim - Julien Doré Biography in Russian