Lou Doillon

Lou Doillon urodził się w dniu 1 września 1982 w Paryżu. Córka aktorki Jane Birkin i reżyser Jacques Doillon, wanny ona swoje dzieciństwo w kinie. Tym samym zwraca się do komedii. Jest to widoczne w filmie swego ojca w 1997 r., "Too Little Love" i "Bad Randki" W rok później pod kierunkiem Jean-Pierre Améris.
Lou kontynuował studia, ale nastolatek małą i bardzo opornie Rock'n Roll wreaked spustoszenie, i zamierza ona prowadzić życie marzenia. Jej pieniądze i obecnie taśmy w oku niektórych agencji, księżniczkę francuskiego kina jest uruchomienie w modelowaniu. W 1999 roku, była również maskotka tanich i elegancki marki Morgan.
Ale wrócił do źródeł, w 2000 r., pod kierunkiem swego ojca w "squarely na Zachód" i "Kiss RZECZY" w 2002 r. przez Michel Blanc. W 2004 r., w she's pokazano "Saint-Ange" z Virginie Ledoyen. Obok jego kariery w filmie, Lou Doillon nadal modelowania w 2007 r. i podpisana na okres trzech lat z marki Lee Cooper. W tym samym roku, odgrywa ona pod kierunkiem w filmie "Pola" oraz w 2009 r. i był plakat "i Nina Rose".

Lou Doillon Biographie auf Deutsch - Lou Doillon Biography in English - Lou Doillon Biografía en español - Lou Doillon Biografia in italiano - Lou Doillon Biographie en Français - Lou Doillon Greek Biography - Lou Doillon Biografie in het Nederlands - Lou Doillon Biografia em Português - Lou Doillon Biografia w jezyku polskim - Lou Doillon Biography in Russian