Shannen Doherty

Shannen Doherty urodził się w dniu 12 kwietnia 1971 w Memphis w Tenessee. Jego rodzicami przeniósł się do Los Angeles, kiedy został 7 lat, kiedy postanowił zostać aktorką.
Rozpoczęła karierę na małym ekranie w 1982 roku w serii "Domek na prerii". W 1985, po zagrał w "The Other Lover" i "Robert Kennedy i jego czasy". Ona zrobiła swoje pierwsze kroki w filmie działając w "Girls Just Wanna Have Fun", a następnie pobiera regularnie rolę w serii "Nasz Dom". Wczesnych podstawę do sławy, kiedy przyjmuje rolę Walsh w serii "Beverly Hills". Odeszła z serii w roku 1994, gdyż nie więcej z resztą zespołu. A ciemna okres s'ensuie: kosztuje w gazetach i zgorszenie tempa swojej karierze. Aaron Spelling kontakt w 1998 r. do odegrania w "Charmed". Shannen widzi jego powodzenia z powrotem. Ale po 3 sezonach ponownie zdecydowała się na opuszczenie szeregów, ponieważ nie więcej jeden z jego partnerów: Alyssa Milano.
Od tamtej pory, Shannen Doherty kontynuował swoją karierę w filmach w tym filmie "Another Days", z Julian McMahon w 2001 r. i ostatnio w "Kiss Me Deadly". Ale prawdą jest, że piękna kariera jest znacznie mniej błyskotliwe niż w przeszłości jest to, że jej fani oczekują, że rola przyniesie na pierwszy plan.

Shannen Doherty Biographie auf Deutsch - Shannen Doherty Biography in English - Shannen Doherty Biografía en español - Shannen Doherty Biografia in italiano - Shannen Doherty Biographie en Français - Shannen Doherty Greek Biography - Shannen Doherty Biografie in het Nederlands - Shannen Doherty Biografia em Português - Shannen Doherty Biografia w jezyku polskim - Shannen Doherty Biography in Russian