Doc Gynéco

Doc Gyneco, którego prawdziwe nazwisko Bruno Beausire, urodził się w dniu 7 lipca 1974 roku w Clichy-sous-Bois Gwadelupa pochodzenie rodziców. Dziecko nie jest bardzo dobrym studentem, ale jeszcze następujące badania rachunkowości. To było w tych latach, że jego liceum pseudonim Doc Gyneco jest, ponieważ jego reputacja tombeur. Poza dziewcząt, śpiew przyciąga i inspiruje i 1993, brał udział w jego znajomego "Ministerstwo Amer" z albumu "95200" oszczędności tytuł "Autopsy". W różnych stylów z tonu miękka niż inne Rappers, Doc Gyneco uwieść i podpisać umowę z Virgin. W 1995 roku wydała "Pierwsza konsultacja", album mieszanka groove, funk i rap i oczywiście jedna z niespodzianek tego roku i szybko sprzedane ponad 500 000 egzemplarzy.
Z jego schłodzenia powietrza i jego dość ładne, będziemy myśleć Doc immunologicznej na ciemno, ale średniego uraza rap, jego smak i gówno na trawie i tytuły jak "Nirvana" i "Miss You My Bitch" umieść go w delikatnej sytuacji, która daje się odczuć na sprzedaż jej drugiej płyty "Les Liaisons Dangereuses" w 1998 roku. Po puste okres trzech lat, Doc gyneco w życie z powrotem "Quality Street" w 2001 roku oraz "Solitaire" w 2002 roku, dwa albumy rejestrowane przy pomocy wielkich nazwisk w języku francuskim chanson: Renaud, Voulzy, Tonton Dawida, Stomy Bugsy, etc. "Solitaire" jest przyznana Victoire de la Musique i Doc decyduje się podjąć jego czasu, zanim będziemy mogli dostarczyć nowe dzieło. Wreszcie w 2006 r. Doc wychodzi dwa albumy jednocześnie "Doc lewatywa rekordy w Quartier" i "A Man Nature", który przynosi niewiele więcej poza reggae i trochę rap, ale powinien z łatwością znaleźć swoją publiczność, jak człowiek is nice. Jego przyjaźń z prezydentem Sarkozy, widoczne w 2007 r., jest krytykowany przez fanów, ale te certainde Doc Gyneco wykracza poza te rejony i nadal wykonywać swoje zadania pozostawiając późno 2008 r. nowy album "Peace Maker".

Doc Gyneco Biographie auf Deutsch - Doc Gyneco Biography in English - Doc Gyneco Biografía en español - Doc Gyneco Biografia in italiano - Doc Gyneco Biographie en Français - Doc Gyneco Greek Biography - Doc Gyneco Biografie in het Nederlands - Doc Gyneco Biografia em Português - Doc Gyneco Biografia w jezyku polskim - Doc Gyneco Biography in Russian