Leonardo DiCaprio

Wilhelm Leonardo Di Caprio urodził się w dniu 11 listopada 1974 roku w Los Angeles, matka niemiecki opadania i ojca pochodzenia włoskiego. Tylko syna, burzliwej i utrzymania, daje skręcania drutu i kiedy jego rodzice wrócili do szkoły, to pokazuje pewien talent do błaznowanie. Ten zły nawyk nie wiedząc, w jaki sposób podjąć powrotu do telewizji pokazują dla dzieci w wieku pięciu lat. Następnie, jego rodzice podejmują w odlewania odlewu nigdy nie znaleźć zobowiązanie przed osiągnięciem 14 lat lub skręca on w kilku reklamach. Ku wieku 16 lat, zainteresowanych producentów seryjnych w Nim i pierces poprzez wspieranie roli w "What's New doktorze?". Film nie leering do przekazania niniejszej młodego aktora w twarz anioła i biegnie w 1991 roku w swoim pierwszym filmie "critters 3".
Nawet jeśli jej główne role nie są wszystkie arcydzieła, a nie znak historii kina, Leonardo biegnie wzdłuż Hollywood duże nazwiska, jak Robert De Niro. Jej występ w "Romeo i Julia" w 1996 roku i punktem wyjścia międzynarodowego uznania, które zostaną potwierdzone w następnym roku "Titanic". Dlatego też historia miłości pomiędzy sektorem publicznym i Leonardo została zatrzymana. Po kilku filmach z mniejszego zainteresowania, Leonardo jest z powrotem w życie w 2002 r. w "Gangi Nowego Jorku" i "Stop Me If You Can" przed oznaczeniem przerwy w jego karierze. Jego powrót na duży ekran jest zauważyliśmy pod koniec 2004 r. dzięki jego roli w "Aviator" w reżyserii Martina Scorsese. Współpracy między dwoma mężczyznami nadal w nadchodzących latach, ponieważ Leonardo będą prowadzone w dwóch filmach przez kapitana "Theodore Roosevelt" i "The Wolf of Wall Street" i będzie można oglądać co najmniej 9 dziewięć filmów 2010 roku.

Leonardo DiCaprio Biographie auf Deutsch - Leonardo DiCaprio Biography in English - Leonardo DiCaprio Biografía en español - Leonardo DiCaprio Biografia in italiano - Leonardo DiCaprio Biographie en Français - Leonardo DiCaprio Greek Biography - Leonardo DiCaprio Biografie in het Nederlands - Leonardo DiCaprio Biografia em Português - Leonardo DiCaprio Biografia w jezyku polskim - Leonardo DiCaprio Biography in Russian