Alain Delon

Alain Delon urodził się 8 listopada 1935 w Sceaux. Wkrótce po separacji rodziców, mały chłopiec ma 4 lata powierzono rodzinie, zanim zostaną wysłane do emerytury Katolickiego Saint Nicolas d 'Ighy. On ucieka w 1949 roku, aby przejść do Chicago, ale jego marzenie kończy się zaledwie kilka kilometrów od jego domu na policji.
Alain jest zatem rozwiązanie, aby pozostać na właściwą drogę i kontynuował studia charcuterie powrócić do rodzinnego biznesu. Ale piękne dziecko ma pragnienie, aby stać się charcutier, to revêtit żołnierza w mundur i wyjechał do Indochiny. Kiedy powrót do Francja, poznał Jean-Claude Brialy, które jest dotknięte jego charyzma i jego piękne usta. Pojawia się tu w 1957 roku w swoim pierwszym filmie "Quand La Femme zaangażować" Yves Allégret. Od tego dnia, Delon został promowany przez Francja do USA za pośrednictwem Hiszpania i Rosja. W zaledwie jeden rok Alain stał się międzynarodowe gwiazdy. Spotkał się na filmowanie "Christine" Piękny Romy Shneider, z którymi żyje zapalonym miłości. Fiancent one oficjalnie na 22 marca 1959 przed prasy międzynarodowej. W 1960 roku inwestycje w odtworzenie mocy nabywczej "Camargue" restauracji w Nicei. Cztery lata później, po zapomnianych pięknego Romy, on wchodzi do broni z żoną Nathalie Canovas ona założona w 1964 r. i tego samego roku produkcji firmy "Delbeau Productions." Również uzdolnionych w prywatne kino, standardowego wchodzi Piekne, po Anthony na 30 września 1964 w Hollywood z Nathalie, pozostawia on na Mireille Darc poznał na filmowanie "Jeff" z którego pozostanie do 15 lat.
Chociaż Delon stała się w krótkim czasie film francuski nieuniknione, diversifies poprzez rozpoczęcie produktów na rynek, jak wody toaletowe, różne alkohole i perła je pod własną marką "Alain Delon Diffusion SA" . W 1981 roku rozpoczęła się do realizacji "Dla skóry o Flic" i powrót do tej przygody w 1983 roku w "Casement". Aktor decyduje się stawiać na kilka lat do osiedlania się w Szwajcaria w cudownym willi. Mimo że aktor jest stwarzać, seducer jest z powrotem. Po jego historii z ponad Mireille, adresy Rosalie van Breemen poznał na filmowanie z klipu. W wydają się być dobre, żony, ale po 15 lat miłości, ona odchodzi z akcji i ich dwoje dzieci Anouchka (12 lat) i Alain-Fabien (8 lat).
W 2003 roku, tuż po nim kardynał Claudia "złotej gwiazdki" na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marakeszu. On sprawia, że jego come back do teatru w 2007 roku w "On The Road z Madison" obok Mireille Darc. W 2008 r. grał w megalomaniac Truculent Cezara "Asterix Igrzyska Olimpijskie"
W 2005 r., Alain Delon był święty oficera l 'Ordre National de la Legion d'honneur z Francja za jego "wkład w sztukę świat kina", dobrze zasłużonym.

Alain Delon Biographie auf Deutsch - Alain Delon Biography in English - Alain Delon Biografía en español - Alain Delon Biografia in italiano - Alain Delon Biographie en Français - Alain Delon Greek Biography - Alain Delon Biografie in het Nederlands - Alain Delon Biografia em Português - Alain Delon Biografia w jezyku polskim - Alain Delon Biography in Russian