Vincent Delerm

Vincent Delerm urodził się w Rouen w dniu 31 sierpnia 1976. Syn nauczycieli, rodziców i pisarzy pism, on dorastał w uniwersum kultury, która pozwala mu doświadczyć wielkich śpiewaków francuski. Jest to naturalnie, że w 1993 roku wystawił swoją pierwszą grupę "Triste-Ojciec." Przekonał się, fortepian i samoukiem kompozytora jego pierwsze utwory. Gdy Vincent udał się do Uniwersytetu w Rouen na badania Modern listów, zajmuje smak teatru. Jednakże, pomimo swojej atrakcyjności na scenie, pozostaje on niezadowolony ze swojej skuteczności i teatralnych dramaturgiques. W samoukiem pianista preferuje następnie skręcić ostatecznie do utworu. W 1999 roku zbudował swój pierwszy etap realnego cztery tytuły, które pojawią się potem na swój pierwszy album. Jego determinację i publicznego zachęcania Vincent i przeniósł się do Paryża, gdzie był tylko do przodu.
On spotyka się z aktorem François Morel, co czyni go dobrym reklamowych na Radio Francja. Vincent Thomas Fersen spotkanie w celu transmisji Francja Inter, w ramach spell on zachęca go do wstąpienia do stabilnej z etykietą "prędzej czy później". W kwietniu 2002, Vincent Delerm zarejestrować swój pierwszy album, że nie zna, wiele promocji, ale długi cykl koncertów, bar 100 000 sprzedanych egzemplarzy.
Jego utwory opisują w ogóle sceny z życia codziennego. Często pełen humoru, ale czasami biorąc bardziej poważnego tonu, jego teksty wywołują miłości, przyjaźni i stosunków rodzinnych.
W 2003 roku zdobył Victoire de la Musique w kategorii "Album Objawienia". W następnym roku Vincent Delerm powrót na przedniej części z drugiego etapu album o nazwie "Kensington Square" którzy napotyka się wielkim sukcesem publicznej w Francja, ale także za granicą. Pod koniec 2006 r., Vincent Delerm wydała jego trzeciego praca, "Pitting D'Spiders" lyrics dotykania i tak zawsze są harmonizowane muzyki więcej niż w swoich poprzednich albumów, Vincent Delerm zarządza, aby odnowić się i nadal nas enchant. Koniec 2008 to album "Dwa Songs", która rozwija w piętnastu tytułów jak wiele opowiadań, parfoit zabawne, czasem dotykania, zawsze miła.

Vincent Delerm Biographie auf Deutsch - Vincent Delerm Biography in English - Vincent Delerm Biografía en español - Vincent Delerm Biografia in italiano - Vincent Delerm Biographie en Français - Vincent Delerm Greek Biography - Vincent Delerm Biografie in het Nederlands - Vincent Delerm Biografia em Português - Vincent Delerm Biografia w jezyku polskim - Vincent Delerm Biography in Russian