Cécile De France

Cecile De Francja urodził się 17 lipca 1975 w Namur (Belgia). Passionate teatr, brała kursy od najmłodszych lat i bierze udział w amatorskich w kilku pokazuje. Obecnie ma 17 lat, ona daje sobie środki do realizacji jego marzenie staje się aktorka i przeniósł się do Paryża, aby uczestniczyć w klasach dramatu. Równolegle do studiów i jego role w teatrze, Cecile skręca w różnych filmów krótkometrażowych i telewizyjnych. W 2000 roku zagrał w niej po raz pierwszy film fabularny w reżyserii Richarda Berry'ego i odkryć publicznych, ale musi jeszcze poczekać dwa lata, a jej udział w "L'Auberge espagnole" na prawdziwy sukces. Na sukces tego filmu dodaje tego samego roku dwa piękne role w "Irene" i "A + Pollux". W 2003 r., Cecile rodzaju sentymentalna rekord grając w "High Tension" thriller, w którym jest ona prześladowanych przez wściekłych killer.
W 2004 roku odkryto Stanach Zjednoczonych grając u boku Jackie Chan w "Świat Tour Du w 80 dni", a następnie z powrotem w "Reign Trust" Etienne Chatillez przejść przed filmowanie "Rosyjski Dolls" , Wynik "L'Auberge espagnole". Na wiosnę 2005 r., Cecile De Francja jest pani w uroczystościach z otwarcia i zamknięcia festiwalu filmowym w Cannes, jeżeli dowód, że potrzebne były Cécile jest rozpoznawany przez swoich kolegów i wykonuje wysokiej baner kina. Jego porządku obrad jest przeciążony, ponieważ 2007/2008 piękne Cécile De Francja zostaną pokazane na nie mniej niż siedem filmów wśród nich: "tajne" przez Claude Miller lub obie części z sagi o Jacques Mesrine Jean-Francois Richet.

Cécile De France Biographie auf Deutsch - Cécile De France Biography in English - Cécile De France Biografía en español - Cécile De France Biografia in italiano - Cécile De France Biographie en Français - Cécile De France Greek Biography - Cécile De France Biografie in het Nederlands - Cécile De France Biografia em Português - Cécile De France Biografia w jezyku polskim - Cécile De France Biography in Russian