Hélène De Fougerolles

Helene de Fougerolles urodził się 25 lutego 1973 w Vannes (Francja). Dziecko, Helena jest przycišgany przez Brokat i marzenia stają się tancerka na Lido. Stało się nastolatek, jest badanie ésthéticienne ale ona się kończy, podczas gdy w 1998 r. stać się aktorka. Ona przeniósł się do Paryża, aby dowiedzieć się o comédié i podczas krótkiego pobytu w Nowym Jorku, siedzi na kanapy z Actor's Studio. Niestety, jego pragnienie, aby zachować swoje życie stając się aktorka nie jest natychmiastowe rzeczywistości i żyć, Helene de Fougerolles musi zajmować różne dziwne miejsca pracy. W 1993 roku szansę na końcu uśmiechnęła się i otrzymała ją po raz pierwszy za rolę w kinie "Maryjski De Leon".
Rezultatem będzie seria małych ról do 1999 r. i ukazał się w "The Beach" obok piękna Leonardo Di Caprio, ale głównie z filmu "The Light That Soi!" propels, że w przedniej części etapu w nominowany do nagrody dla najlepszych kobiet Cesar nadziei. Ponieważ piękna Helene de Fougerolles idzie strzelanie z powodzeniem na film ( "Forgive Me", "The Gap", "wgniecenia de la nuit", etc.) A także dla telewizji ( "Black Butterfly"). Jakie szczęście!.

Hélène De Fougerolles Biographie auf Deutsch - Hélène De Fougerolles Biography in English - Hélène De Fougerolles Biografía en español - Hélène De Fougerolles Biografia in italiano - Hélène De Fougerolles Biographie en Français - Hélène De Fougerolles Greek Biography - Hélène De Fougerolles Biografie in het Nederlands - Hélène De Fougerolles Biografia em Português - Hélène De Fougerolles Biografia w jezyku polskim - Hélène De Fougerolles Biography in Russian