Kristin Davis

Kristin Davis urodził się 23 lutego 1965 w Boulder w Colorado, że przeniósł się do Columbia, South Carolina i kontynuował studia na Uniwersytecie Rutgers. Bardzo szybko przyciągnął przez rozrywkę, zestawy płyniemy do Nowego Jorku lub uważa ona ma większe szanse powodzenia. Jego intuicja jest prawdziwe, rzeczywiście jest uruchomiony w kilku społecznej i jej pierwsze kroki na scenie gra w klasycznej i współczesnej.
Następnie spędził kilka odlewów, po pierwsze z serii "ER" w 1994 r., a następnie interpretuje Brooke Armstrong "Melrose Place" od 1995 do 1996 roku. Jego rolę jako ojca do córki capricious histeryczny i daremnej zabawy widzów którzy wchodzą całkowicie w ramach zaklęcie na piękną Kristin. Ale serii, które uczynią ją ikony dziewcząt jest oczywiście "Sex and the City".
W interpretacji piękny i dotykania Charlotte York, Kristin przekonany, Ameryka i świat. Do naszych największych przyjemności, ona odgrywa w sitcom od początku do końca (tzn. od 1998 do 2004), co pozwoli nam swobodnie rozwijać się, że trochę nieśmiały, jak i torrid.
Jednocześnie wydaje się, że w "Przyjaciele" i zamienia Robert Rodriguez w filmie "The Adventures of Shark Boy i Lava Girl". Piękno Kristin Davis jest uznanym w 2006 r., kiedy został wybrany na najpiękniejszą kobietę w roku 2006 przez magazyn Eve. Od końca serii wykazała, Kristin odegrała w "Raumond" i "Przeciw voisin voisin", ale film, że jego fani oczekują i "Sex and the City: The Movie", która została wydana w maju 2008.

Kristin Davis Biographie auf Deutsch - Kristin Davis Biography in English - Kristin Davis Biografía en español - Kristin Davis Biografia in italiano - Kristin Davis Biographie en Français - Kristin Davis Greek Biography - Kristin Davis Biografie in het Nederlands - Kristin Davis Biografia em Português - Kristin Davis Biografia w jezyku polskim - Kristin Davis Biography in Russian