Matt Damon

Matt Damon urodził się 8 października 1970 w Cambridge, Massachusetts, USA. Po rozwodzie swoich rodziców w 1972 r., zamieszkał z matką (Nancy) i jego brat (Kyle) w domu, wspólnie z 5 innymi rodzinami. W odróżnieniu od Ben Affleck, jego najlepszy przyjaciel, Matt nie marzenie staje się aktorem w wieku 12 lat. Dwie baby ilość pokazać ich potencjału na deski po ich podczas studiów na Uniwersytecie Harvarda.
To było w wieku 18, że Matt wygrał swoją pierwszą rolę w "Mystic Pizza", a następnie pojawi się w kilku filmach, m.in. "Geronimo". Jednak w 1996 r., że blondinet stoi obecnie w "Test ognia" u boku Meg Ryan. W następnym roku był bohaterem "Idealist". Potem współpracy scenariusz Ben z "Good Will Hunting", w którym udostępniony na podium z Robbin Williams.
Film cartonne i otrzyma dwa Oskary dla najlepszego aktora za Robbin, najlepszy scenariusz i dla magii Duo, ale sukces nie kończy się tam, ponieważ jest on nagrodę Golden Globe i Ours d 'Argent w Berlinie. "Will Hunting" jest prawdziwym skocznia narciarska dla Matta, którzy się międzynarodowe gwiazdy, i mediów. To croule w ramach projektów, a nie tych nikomu. Wśród innych Robert Redford, BB Thornton, Steven Soderbergh i George Clooney jest kopanina. Zjawisko Damon jest w miejscu, w pełni wspinaczce. Jego zróżnicowane czwartek pozwala znaków uosabiające antyteza do każdego innego, pozwalając mu dotykać wszystkich gatunków. Będziemy zobaczyć w "Szeregowiec Ryan", "The Legend of Bagger Vance", "Ocean's Eleven" lub "Uggly Amerykanie". W 4 lata, wydaje się w nie mniej niż 15 filmów, z których wielu to ogromny sukces. W 2009/10, Matt Damon zostaną pokazane na "Che: Gerrilla", "Margaret" i co najmniej 5 innych projektów.
Oznacza to, że w życiu młodego człowieka utalentowanego zajmuje znaczną część jego czasu, ale jego miłość życia nie jest ponurego, jednak. W 2005 r. ożenił się Luciana Bozan którzy dali mu dwoje dzieci (Isabella urodził się 11 czerwca 2006 i Gia Zavala urodził się 20 sierpnia 2008)..

Matt Damon Biographie auf Deutsch - Matt Damon Biography in English - Matt Damon Biografía en español - Matt Damon Biografia in italiano - Matt Damon Biographie en Français - Matt Damon Greek Biography - Matt Damon Biografie in het Nederlands - Matt Damon Biografia em Português - Matt Damon Biografia w jezyku polskim - Matt Damon Biography in Russian