Daft Punk

Daft Punk rodzi się w spotkaniu z Guy-Manuel de Homem Christo i Thomas Bangalter na ławki na uczelni w Paryżu w 1987 roku. Dwóch nastolatków słuchać tego samego stylu muzyki, począwszy od David Bowie do Kiss, za pośrednictwem Talking Heads, Serge Gainsbourg lub Jimi Hendrix, i tworzą bardzo skoncentrowane rockowego zespołu w 1992 roku.
Spośród tej grupy istnieją tylko pseudonim, aby dał się słyszeć krytyczne ich pierwszego singla: Daft Punk, co oznacza, że nie punk. The Adventure rock zatrzymuje w 1993 r. i dwóch wspólników zwrócić się do nowego stylu techno muzyki sprawia, że jej wejścia w życie Francja. W 1994 roku, wydała ich pierwszy singiel, ale sukces może w kolejnym roku z tytułem "Da Funk" dzięki którym uda się zdobyć renomę w świat z szaleje. The Virgin Group wskazuje, że grupa wydała swój pierwszy album w 1997 roku: "Zadanie", które sprzedawane ponad milion egzemplarzy. Tytuł "Around The Świat" jest na czele tego albumu staje się jednym z rur międzynarodowych w roku. Po długiej serii koncertów i DVD wydana w 1999 roku, grupa znaków przerwie przed powrotem w 2001 r. z jego drugiej płyty "Discovery" w jego najbardziej disco i tym razem jest przedłużony o tytuł "One More Time". Grupa odnowione sukcesu jest umieszczenie zasłonę na twarz pojawia się w pełnej qu'affublé kasków. W 2003 r., Daft Punk próbuje animowany bez większego sukcesu. Z trzecim albumu wydane wiosną 2005 r., duet jest organizowanie czarny-promocyjnych całkowitej nie dostarczając wszelkie wizualne i nie podając żadnych wywiad. "Human After All" jest poniżej tonu w porównaniu do poprzednich albumów, ale nadal dobre Daft Punk na powtarzające się pętle i urzekajšcy. Po albumu Daft Punk akcji na dwa lata, aby sprostać jej odbiorców w 22 krajach, w tym wycieczki jest ogromne ekstraktu z albumu "Alive" wydana w 2007 r. do największych przyjemności z publicznego którzy znaleźli sposób mega najlepiej ulepszonych największy tytuł grupy.

Daft Punk Biographie auf Deutsch - Daft Punk Biography in English - Daft Punk Biografía en español - Daft Punk Biografia in italiano - Daft Punk Biographie en Français - Daft Punk Greek Biography - Daft Punk Biografie in het Nederlands - Daft Punk Biografia em Português - Daft Punk Biografia w jezyku polskim - Daft Punk Biography in Russian