Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert Ann urodził się 30 novembre1982 w Calgary Kanada. Ona spędził swoje dzieciństwo w pobliżu Montreal, Quebec (jego francuski i dlatego unimpeachable), staje się szybko zidentyfikować i obojętne (jak młodzi, jak 7 lat). Następnie zwrócił się do telewizji z show "Popular Mechanics for Kids", co daje mu pewną reputację za granicą.
Ale jest pod nazwą Kimberly Bauer w serii "24-godzinny" jest znane opinii publicznej.
Ona pojawiła się również w kilku telewizyjnych oraz w filmie "The Girl Next Door" oraz w doskonałej komedii romantycznej "Love Actually" u boku Hugh Grant, Colin Firth i Emma Thompson.
Elizeusz jest czwarty w rankingu najpiękniejszych kobiet Świat w 2008 r., ale jego piękno nie włączyć go głową i Elizeusz nadal pracować bardzo. To będzie wkrótce na wystawie "My Sassy Girl", "Guns" oraz co najmniej trzy inne projekty.

Elisha Cuthbert Biographie auf Deutsch - Elisha Cuthbert Biography in English - Elisha Cuthbert Biografía en español - Elisha Cuthbert Biografia in italiano - Elisha Cuthbert Biographie en Français - Elisha Cuthbert Greek Biography - Elisha Cuthbert Biografie in het Nederlands - Elisha Cuthbert Biografia em Português - Elisha Cuthbert Biografia w jezyku polskim - Elisha Cuthbert Biography in Russian