Holly Marie Combs

Holly Marie Combs urodził się 3 grudnia 1973 w San Diego, Kalifornia, tylko matki w wieku 14 lat, mimo swojego młodego wieku doskonale spełniła swoje obowiązki do jego córki. Grzebieni rodzina przeniosła się do Nowego Jorku, kiedy Holly na osiem lat, który był gdzie wziął Ją po raz pierwszy w trakcie Professional Teatr. Wkrótce znajdzie ona zobowiązania do odegrania w reklamach i dwanaście lat otrzyma małą rolę w swoim pierwszym filmie, obok jego matki.
Następnie, mnoży figuracji i małe role w filmach, ale przede wszystkim dla telewizji w serii "Picket Ogrodzenia", który ukazuje się do publicznej wiadomości. W 1998 roku, była skontaktować przez Aarona Speeling interpretować Piper w serii "Charmed". Między filmowanie dwóch sezonach Holly jest żonaty w lutym 2004 z Davidem Donoho i urodziła małą Finley Artur urodził się 26 kwietnia tego samego roku i Edward Riley, urodzony 26 października 2006. Od końca serii, że uczynił go w 2006 r. słynny Holly Marie Combs umieścił swoją karierę na gotowo. Jego fani czekają na jego powrót na małym lub dużym ekranie.

Marie Holly Combs Biographie auf Deutsch - Marie Holly Combs Biography in English - Marie Holly Combs Biografía en español - Marie Holly Combs Biografia in italiano - Marie Holly Combs Biographie en Français - Marie Holly Combs Greek Biography - Marie Holly Combs Biografie in het Nederlands - Marie Holly Combs Biografia em Português - Marie Holly Combs Biografia w jezyku polskim - Marie Holly Combs Biography in Russian