Coluche

Coluche, którego prawdziwe nazwisko Michel Colucci, urodził się 28 października 1944 w Paryżu (Francja). Jego ojciec Honorio Colucci, malarz zmarł w 1947 roku i jest to jego matka Simone Bouyer podnoszenie jej dwoje dzieci w pojedynkę. Coluche nie jest studious studentów i opuścił szkołę na czternaście. Jest powikłanej się dziwne pracy (Nurek, kierownik, kwiaciarnia, etc.) Żyć i gra z zespołem z znajomemu śpiewu w kilku kabaretów Boris Vian lub Georges Brassens. Coluche Ale nie jest wielkim wykonawcą i on szybko przetwarzają w rejestrze komiczną. Pod koniec lat sześćdziesiątych uczestniczył w tworzeniu tego Station Kawa i znajdzie tam swoją pierwszą szansę zostać zauważony. Przez kilka lat będzie udoskonalić swój charakter beauf Bestii i zła. W 1974 roku, na jego pierwsze pojawienie się na telewizji "Opowieść o Mec" napotyka on prawdziwy sukces, że nie będzie stało zaprzecza. Coluche łańcuchowego do szkiców i wycieczki, strzelanie do filmów, animacje, radiowe i publicznych francuski pyta.
Jednakże, piękne chwytaków mechanicznych będzie w 1980 r., kiedy Coluche zdecyduje się złożyć do wyborów prezydenckich, naciski polityczne i zwiększone obciążenie zrobić jeszcze w depresji i alkoholu, jego żona (Veronica Kantora z którego miał dwóch chłopców, Romain w 1972 r. i Marius w 1976) pozostawia na koniec roku 81. Coluche rebounds w 1983 interpretowania roli dramatycznej pompiste paumé w "Tchao Pantin". Generous, rozpoczęta w 1985 r., smutny fakt ubóstwa w Francja, "Du Coeur Restauracje", aby pomóc ubogim. W dniu 19 czerwca 1986, podczas przygotowywania nowego show, zmarł w motocykla uderzając samochodu ciężarowego. Coluche śmierci pozostawia wielką pustkę w krajobraz komiks francuski, bo udało się narzucić swój styl, prowokacyjny, rude (ale nie wulgarne), scathing humor i miłość jest duża część ludności. Dla wszystkich szczęście masz podane nam, dziękuję enfoiré.

Coluche Biographie auf Deutsch - Coluche Biography in English - Coluche Biografía en español - Coluche Biografia in italiano - Coluche Biographie en Français - Coluche Greek Biography - Coluche Biografie in het Nederlands - Coluche Biografia em Português - Coluche Biografia w jezyku polskim - Coluche Biography in Russian