Cock Robin

W grupie Cock Robin urodził się od spotkania na początku lat 80. przez Kingsbery Peter (ur. 2 grudnia 1952 wokal, instrumenty klawiszowe), Anna LaCazio (ur. 26 stycznia 1962. Vocal, perkusja), Clive Wright (gitara) i Louis Molino (perkusja). Grupa wydała swój pierwszy album w 1985 r. i niezwłocznie spełnić sukces z dwóch tytułów "Kiedy Your Heart Is Weak" i "The Promise You Made". Francja jest w szczególności w ramach zaklęcie Cock Robin w 1987 r. nowego singla "tuż za rogiem" jest hoisted na górę trafień za kilka tygodni. Harmonijny mieszanki głosy Piotra i Anny w świetle muzyki i magii łatwy do zapamiętania to główne składniki Cock Robin.
W 1989 roku album "First Love, Last Rites" tymczasowego oznacza koniec przygody z Cock Robin. Peter Kingsbery i Anna LaCazio kontynuować solową karierę do 2006 r. lub zdecydują się na reformy grupy Cock Robin na nowy album pełen uroku "Nie chcę zapisać Świat", które powinny być przestrzegane przez tour 2007.

Cock Robin Biographie auf Deutsch - Cock Robin Biography in English - Cock Robin Biografía en español - Cock Robin Biografia in italiano - Cock Robin Biographie en Français - Cock Robin Greek Biography - Cock Robin Biografie in het Nederlands - Cock Robin Biografia em Português - Cock Robin Biografia w jezyku polskim - Cock Robin Biography in Russian